Wszyscy mężczyźni Taylor Swift. Co oni jej zrobili?

W wywiadzie dla Vogue'a wokalistka zdradziła, że jej najnowszy album będzie opowieścią o tym, jak złamano jej serce. Taylor nie może się pochwalić zbyt wielkim szczęściem do miłosnych historii...

Ona ma złamane serce!

W sesji zdjęciowej zaprezentowała się intrygująco, kobieco i seksownie. Można by było przypuszczać, że ta dziewczyna może sobie owinąć wokół palca każdego faceta. Jednak gwiazdka zdecydowała się wyznać, że wcale nie jest szczęśliwa w miłości... Zapytana o temat swojej następnej płyty odpowiedziała:

W moim życiu miało miejsce prawdziwe trzęsienie ziemi, miałam absolutnie połamane serce. I to się zamieni w temat mojej płyty. To jedyny sposób na to, żebym poczuła się lepiej - chcę wyrzucić z siebie ten okropny ból związany z tym, jak kogoś utraciłam. Napisanie o tym piosenek sprawi, że się oczyszczę.

Kto sprawił jej aż taki ból?

Joe Jonas

Pierwszym miłosnym rozczarowaniem w życiu Taylor Swift była znajomość z Joe'm Jonasem. Zbliżyli się do siebie w trakcie wspólnej trasy koncertowej w 2008 roku i wydawałoby się, że są w sobie do szaleństwa zakochani. Taylor mówiła o nim, że jest jej idealnym księciem z bajki (napisała tak też na swoim profilu na Myspace). Jednak niedługo później musiała skasować ten wpis. Joe rzucił ją... przez telefon! Była załamana. Wtedy właśnie po raz pierwszy napisała piosenkę o cierpieniu związanym z rozstaniem. To smutna, romantyczna ballada ''Last Kiss'', która znajduje się na płycie ''Speak now".

Taylor Lautner

Taylor Lautner i Taylor Swift - ta zbieżność imion brzmi zabawnie. Im dwojgu to jednak nie przeszkadzało. Gdy w 2009 roku zagrali parę zakochanych w produkcji ''Walentynki'', bardzo szybko zapragnęli, aby ich życie stało się jak z filmu. Jednak w rzeczywistości nie byli aż tak dobrymi aktorami... Rozstali się, bo ''nie było między nimi chemii'' i postanowili się zaprzyjaźnić. Jednak w 2011 na gali Teen Choice Awards Taylor wyglądała tak pięknie, że Lautner postanowił postarać się o drugą szansę. Czas znów był jedynie chwilowy - nie związali się ze sobą ponownie.

John Mayer

To kolejna trudna historia miłosna w życiu Taylor. Po niej też powstała piosenka... Treść utworu ''Dear John'' zdradza, że muzyk zabawił się nastolatką w sposób, który... kolejny raz złamał jej serce. 32-letni John Mayer zawrócił gwiazdce w głowie i media przez dość długi czas spekulowały, czy przypadkiem nie wykorzystał tego krótkiego romansu po to, aby jedynie zaciągnąć Taylor do łóżka. Treść piosenki zdawałaby się to potwierdzać:

To było złe
Nie sądzisz, że 19-latka jest zbyt młoda
Żeby bawić się nią
W mrocznych i pokręconych gierkach
Kiedy tak bardzo cię kochałam?

Spekulowano, że Taylor straciła dziewictwo ze starszym od siebie Johnem. Pojawiły się plotki, że postanowiła mu zaufać i liczyła na trwały związek. A tymczasem... kiedy on dostał, co chciał, uciekł. Nie wiadomo, jak było między nimi naprawdę, jednak z całą pewnością Mayer zranił wokalistkę dość mocno.

Jake Gyllenhaal

Ostatnia historia miłosna Taylor zapowiadała się sielankowo. A skończyła się już po dwóch miesiącach!

Jake wyjaśnił, że nie zniósł zainteresowania mediów, które śledziły każdy ich gest i dyskutowały o najdrobniejszych szczegółach związku. Przeszkadzała mu również różnica wieku. Taylor jest naprawdę urażona. Mówiliśmy jej, żeby się nie spieszyła, żeby się zbytnio nie angażowała, ale ona nie chciała słuchać? Jake martwi się o nią, ale za bardzo ceni sobie prywatność, żeby pozwolić mediom na taką ingerencję w jego życie - powiedział ich znajomy magazynowi US Weekly.

Kolejny raz Taylor zaangażowała się emocjonalnie i liczyła na romantyczną miłość, i... kolejny raz pozostała na lodzie. Jak sądzicie, w czym tkwi jej problem? Być może pozwala swoim chłopakom na zbyt wiele? A może po prostu dobiera nieodpowiednich partnerów?

Wszystkie te nieudane historie wokalistka zamienia w piękne piosenki. Czy jeśli życie uczuciowe wreszcie jej się ułoży, przestanie nagrywać? Tego nie wiadomo. Oby udało jej się wreszcie trafić na kogoś, kto potraktuje ją odpowiednio.

Więcej o: