Tak Sylvester Stallone wyglądał pół roku temu. Teraz ciężko byłoby go poznać na ulicy. Bardzo się zmienił i przestał korzystać z zabiegów medycyny estetycznej

Sylvester Stallone kradł kiedyś serca milionom kobiet. I choć na ich adorację nie mógł narzekać, postanowił się upiększyć. Coś jednak poszło nie tak, a on sam uzależnił się od wizyt u lekarza medycyny estetycznej. Na szczęście ta fanaberia minęła i znów wygląda jak amant!
Sylvester Stallone Sylvester Stallone Forum

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone nigdy nie ukrywał, że uwielbia korzystać z upiększających zabiegów. Niestety w jego przypadku było ich tak wiele, że zadziałało to na jego niekorzyść. Jego twarz ciągle była po prostu opuchnięta. Aktor chyba poszedł jednak po rozum do głowy i nieco ograniczył wizyty u lekarza. Najnowsze zdjęcia są tego dowodem.  

Sylvester Stallone Sylvester Stallone Forum

Metamorfoza

W ostatnim czasie paparazzi przyłapali aktora, jak wychodził z restauracji po zjedzeniu lunchu. Miał na sobie białą bluzę i ciemne okulary, które chroniły jego oczy przed słonecznymi promieniami. Widać też, że Sylvester przeszedł sporą metamorfozę. Przestał korzystać z zabiegów medycyny estetycznej i zapuścił brodę, która jest perfekcyjnie wystylizowana. 

Sylvester Stallone z żoną Jennifer Flavin i córką Sophią Rose Stallone na Festiwalu w Cannes w 2019 roku (fot. Shutterstock) Sylvester Stallone z żoną Jennifer Flavin i córką Sophią Rose Stallone na Festiwalu w Cannes w 2019 roku (fot. Shutterstock) Sylvester Stallone z żoną Jennifer Flavin i córką Sophią Rose Stallone na Festiwalu w Cannes w 2019 roku (fot. Shutterstock)

Sylvester Stallone z rodziną

Aktor przywykł do tego, że gdziekolwiek się nie pojawi, zawsze wzbudza sporo emocji. Tak było na przykład na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2019 roku. Stallone zwrócił szczególną uwagę wszystkich, bo po czerwonym dywanie przeszedł z żoną, Jennifer Flavin i córką, Sophią Rose Stallone. 

Rambo: Ostatnia krew Rambo: Ostatnia krew Monolith

74-letni Pracuś

Mimo wieku (aktor skończy w lipcu 74 lata), Sylvester nie próżnuje i nie odchodzi na emeryturę. Ciągle gra w filmach. W zeszłym roku zaangażował się w trzy produkcje: "Escape Plan: The Extractors", "Gangster, glina i diabeł" i piątą część przygód Rambo "Ostatnia krew".

Stallone w trzecim z serii filmów o Rambo (fot. Everett Collection / Eeastnews) Stallone w trzecim z serii filmów o Rambo (fot. Everett Collection / Eeastnews) Stallone w trzecim z serii filmów o Rambo (fot. Everett Collection / Eeastnews)

Umięśnionych macho

Sylvester zmieniał się na przestrzeni lat. Zawsze jednak imponował ciałem. Wcielał się wysportowanych i silnych bohaterów. Tak wyglądał w 1988 roku, kiedy grał Rambo w trzeciej części całej serii. 

Sylvester Stallone Sylvester Stallone Nicolas Genin

Sylvester Stallone

Jak oceniacie jego przemianę? Podobał Wam się, kiedy korzystał z zabiegów medycyny estetycznej? Nam niekoniecznie. Brał jednak przykład z matki, której twarz przypomina obecnie maskę

Więcej o:
Komentarze (36)
Tak Sylvester Stallone wyglądał pół roku temu. Teraz ciężko byłoby go poznać na ulicy. Bardzo się zmienił i przestał korzystać z zabiegów medycyny estetycznej
Zaloguj się
 • elzbietttta

  Oceniono 12 razy 12

  Jego żona i Melania T. chodzą chyba do tego samego chirurga plastycznego.

 • jacekczewa

  Oceniono 7 razy 7

  teraz dużo lepiej.......

 • ula53

  Oceniono 10 razy 6

  Wyglada korzystnie ! Czego sie dopatrzyliscie ? Bo ja niczego zlego.

 • kalisadawa

  Oceniono 5 razy 5

  Dlaczego te plotkarskie artykuły muszą pisać naiwne młódki, przekładające swoje przekonania na cały świat jako pewnik? Mocno naiwne przekonania? Dlaczego niby przestał korzystać z medycyny estetycznej? Bo tak sobie Pani wymyśliła? Stać go i na pewno korzysta z najlepszych wynalazków utrzymujących dobry wygląd. I nie ma w tym nic złego i nic zdrożnego. Dzięki temu ogranicza wizualne objawy starzenia. To jego wola, jego prawo. Przy okazji - dobrze mu to wychodzi. A do autorki mam pytanie - czy napisze Pani w podobnym tonie o sobie za trzydzieści lat?

 • artur0121

  Oceniono 5 razy 5

  chciałbym w jago wieku tak wyglądać...

 • voyteko

  Oceniono 5 razy 5

  Wyglada o wiele lepiej,natomiast jego zona prawdopodobnie podkrada jego botox i przedawkowuje...Strach zobaczyc ja o zmroku ...

 • kobow

  Oceniono 3 razy 3

  A ja go lubię, Cop Land to klasyk. Nie pokazal ani jednego mięśnia. Można? Można.

 • tinorossi

  Oceniono 3 razy 3

  Zdecydowanie lepiej wygląda teraz , na zdjęciu w białym swetrze .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX