Julia Dybowska na luksusowych wakacjach z 30 lat starszym brytyjskim miliarderem. Wybrali się do Francji. Jego żona została w domu

Julia Dybowska od dłuższego czasu wiedzie życie, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna aspirująca gwiazda Instagrama. Luksusy zapewnia jej starszy o 30 lat kochanek.
Julia Dybowska Julia Dybowska Instagram/juliadybowska

Julia Dybowska - kim jest?

Julia Dybowska jest jedną z wielu tzw. "modelek z Instagrama". Jej profil, na którym regularnie chwali się swoim wystawnym życiem, śledzi już blisko 400 tysięcy obserwatorów.

Julia Dybowska
Instagram/juliadybowska

Przełomem w "karierze" influencerki było związanie się ze sporo starszym od niej Robertem Tchenguizem. Majątek 58-latka szacuje się na około cztery miliardy złotych. Dybowska może więc liczyć na wiele luksusów. Ostatnio para została przyłapana na wakacjach we Francji.

Julia Dybowska z partnerem Julia Dybowska z partnerem PAPARATY

Kontrowersyjna relacja

W 2005 roku Robert Tchenguiz ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką, Heather Bird. Para doczekała się dwojga dzieci. Małżonkowie są obecnie w separacji, ale mimo to mieszkają w różnych częściach tego samego domu w Londynie. Co ciekawe, jakiś czas temu do posiadłości wprowadziła się też Julia Dybowska.

Julia Dybowska z partnerem Julia Dybowska z partnerem PAPARATY

Luksusowe wakacje

Niedawno zakochani wybrali się na Riwierę Francuską. Instagramerka i jej partner wypoczywali w luksusowym hotelu Du Cap Eden Roc, gdzie za nocleg trzeba zapłacić nawet do 10 tysięcy złotych. Dla Tchenguiza takie pieniądze to nic. Brytyjczyk dorobił się prawdziwej fortuny na byciu dealerem papierów wartościowych.

Julia Dybowska z partnerem Julia Dybowska z partnerem PAPARATY

Operacje plastyczne

Julia Dybowska ma 28 lat i nie ukrywa, że nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej. Wygląda na swój wiek?

Julia Dybowska Julia Dybowska PAPARATY

Ambitne plany

Influencerka lubi podkreślać w sieci, że jest kobietą sukcesu...

Julia Dybowska z partnerem Julia Dybowska z partnerem PAPARATY

Miłość na całe życie?

Robert Tchenguiz i Julia Dybowską są razem już od dłuższego czasu. Myślicie, że z tej mąki będzie chleb?

Więcej o: