Pippa Middleton wzięła ślub! Suknia jak z bajki to nie koniec. Charlotte i George niemal skradli show!

Pippa Middleton i James Matthews wzięli ślub. Siostra księżnej Kate w tym ważnym dniu wyglądała naprawdę olśniewająco. A sama księżna? Zobaczcie naszą galerię.
Pippa Middleton i James Matthews wzięli ślub. Siostra księżnej Kate w tym ważnym dniu wyglądała naprawdę olśniewająco. A sama księżna? Zobaczcie naszą galerię. Pippa Middleton i James Matthews wzięli ślub. Siostra księżnej Kate w tym ważnym dniu wyglądała naprawdę olśniewająco. A sama księżna? Zobaczcie naszą galerię. AP
Ślub odbył się w kościele św. Marka w miasteczku Englefield w towarzystwie około 100 zaproszonych gości, zaś na przyjęciu weselnym spodziewanych jest ponad 300 osób. Ślub odbył się w kościele św. Marka w miasteczku Englefield w towarzystwie około 100 zaproszonych gości, zaś na przyjęciu weselnym spodziewanych jest ponad 300 osób. Kirsty Wigglesworth / AP (AP Photo/Kirsty Wigglesworth, Pool)
Najwięcej emocji wzbudza piękna suknie Pippy Middleton. Jak donosi zagraniczna prasa, kreację na tę specjalną okazję zaprojektował Giles Deacon. Welon pochodzi od Stephena Jonesa, a jego wartość szacowana jest na około 10 tysięcy złotych. Najwięcej emocji wzbudza piękna suknie Pippy Middleton. Jak donosi zagraniczna prasa, kreację na tę specjalną okazję zaprojektował Giles Deacon. Welon pochodzi od Stephena Jonesa, a jego wartość szacowana jest na około 10 tysięcy złotych. Kirsty Wigglesworth / AP (AP Photo/Kirsty Wigglesworth, Pool)
Cała stylizacja Panny Młodej kosztowała podobno na 10 tysięcy funtów, a więc około 50 tysięcy złotych. Warta swojej ceny? Cała stylizacja Panny Młodej kosztowała podobno na 10 tysięcy funtów, a więc około 50 tysięcy złotych. Warta swojej ceny? Kirsty Wigglesworth / AP (AP Photo/Kirsty Wigglesworth, Pool)
Równie dużo uwagi paparazzi poświęcili księżnej Kate. Równie dużo uwagi paparazzi poświęcili księżnej Kate. Justin Tallis / AP
Uroczą ciekawostką jest fakt, że podczas ceremonii dzieci księżnej Kate i księcia Williama, Charlotte i George, trzymały kwiaty. Spisały się na medal! Uroczą ciekawostką jest fakt, że podczas ceremonii dzieci księżnej Kate i księcia Williama, Charlotte i George, trzymały kwiaty. Spisały się na medal! Kirsty Wigglesworth / AP (AP Photo/Kirsty Wigglesworth, Pool)
Przed ceremonią księża Kate musiała nieco uspokoić swoje rozentuzjazmowane pociechy. Przed ceremonią księża Kate musiała nieco uspokoić swoje rozentuzjazmowane pociechy. EastNews
Jednak koniec końców. spisały się na medal. Jednak koniec końców. spisały się na medal. AP POOL (AP Photo/Kirsty Wigglesworth, Pool)
Pippa, która, kiedy jeszcze musiała pracować, zajmowała się planowaniem imprez, zażyczyła sobie, żeby ceremonia była 'na luzie', choć precyzyjnie zaplanowana. I ponoć nie pozostawia niczego przypadkowi. Pippa, która, kiedy jeszcze musiała pracować, zajmowała się planowaniem imprez, zażyczyła sobie, żeby ceremonia była 'na luzie', choć precyzyjnie zaplanowana. I ponoć nie pozostawia niczego przypadkowi. Kirsty Wigglesworth / AP (AP Photo/Kirsty Wigglesworth, Pool)
Książę William i książę Harry zmierzają na ślub Książę William i książę Harry zmierzają na ślub AP
Pippa Middleton Pippa Middleton Kirsty Wigglesworth / AP (AP Photo/Kirsty Wigglesworth, Pool)
Mama Pippy i księżnej Kate z ich bratem Jamesem Mama Pippy i księżnej Kate z ich bratem Jamesem Kirsty Wigglesworth / AP (AP Photo/Kirsty Wigglesworth, Pool)
Więcej o:
Komentarze (37)
Pippa Middleton wzięła ślub! Suknia jak z bajki to nie koniec. Charlotte i George niemal skradli show!
Zaloguj się
 • Gość: gośc

  Oceniono 32 razy 24

  Nie bardzo rozumiem dlaczego nas o tym informujecie, aczkolwiek muszę przyznać, że panna młoda prezentuje się bardzo dobrze. Piękna sukienka.

 • anna.maria0

  Oceniono 22 razy 14

  Z waszej relacji trudno uwierzyć, że ślub się odbył, bo nigdzie nie widać pana młodego.

  Wyobrażacie sobie, że nasi celebryci wybraliby kościół, do którego ścieżka usypana jest z grysu, w którym zapadają się (i niszczą) obcasy?

  Mały George bardzo wyrósł, co widać zwłaszcza gdy stoi przy siostrze Charlotte.

 • ikabg

  Oceniono 25 razy 13

  Cudnie!!! Nawet kolory stroj6ow dobrane odpowiednio, żeby na zdjęciach dobrze wyglądało.Bajkowe!

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 24 razy 12

  Kultura. Tradycja. Dla większości tylko czeska bajka.

 • gorszy_sort

  Oceniono 23 razy 7

  szpilki na żwirku - nasze "księżniczki" juz by krzyczały

 • 3-kuleczka

  Oceniono 9 razy 5

  jeszcze raz pytam, dlaczego redahtorki pozwalaja sobie na poufałośc do obcej skądinąd kobiety i uzywaja zdrobnienia jej imienia PHILIPPA ?
  zdrobnienia uzywają znajomi i jej rodzina, dlaczego jestescie tak bezczelni i chamscy? czy to wasza kolezanka? Czy za to wam płaca w Gazecie, spouchwalanie sie? To nie doda moi chłoptasie

 • jakub13579

  Oceniono 13 razy 5

  Są różne Pippy. Lepsze i gorsze. Ta nie jest taka zła. Ogólnie może być.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX