Poznajcie najwyższą na świecie pannę młodą. Ma 19 lat i narzeczonego niższego o pół metra

Elisany da Cruz Silva ma 2,07 cm wzrostu, jej narzeczony 1,52. Mimo ewidentnych różnic zakwitło między nimi uczucie na tyle wielkie, że chcą ze sobą spędzić resztę życia.
Elisany da Cruz Silva Elisany da Cruz Silva ACTION PRESS/EAST NEWS/EXCLUSIVE PIX

Elisany da Cruz Silva

Elisany da Cruz Silva urodziła się 27 września 1995 roku w Brazylii, cierpi na gigantyzm. Jej przysadka mózgowa wydziela zbyt dużo hormonu wzrostu, w konsekwencji dziewczyna mierzy 2,07 centymetrów wzrostu.

Elisany da Cruz Silva i Francinaldo da Silva Carvalho Elisany da Cruz Silva i Francinaldo da Silva Carvalho MARIA ANDRADE / BARCROFT MEDIA/Maria Andrade / Barcroft Media

Elisany da Cruz Silva i Francinaldo da Silva Carvalho

Aspirująca modelka ma dopiero 19 lat, lecz już poznała miłość swojego życia. Od 3 lat spotyka się Francinaldo da Silva Carvalho, który jest od niej prawie pół metra niższy.

Uważałem, że jest ładna - mówił Francinaldo da Silva Carvalho w rozmowie z Dailymail.co.uk. - Od zawsze chciałem umówić się z wysoką dziewczyną. Gdy tylko weszła, idealnie wpasowała się w mój ideał. Nasz związek jest wyjątkowy, bo ja dobrze rozumiem ją, a ona mnie.

Choć dla Elisany wielokrotnie mówiła swojemu ukochanemu, że jeśli poprosi ją o rękę, to nie musi się martwić o odpowiedź, bo będzie ona na pewno pozytywna. Dla niej ślub był oczywistym kolejnym krokiem. Najbliżsi byli jednak nieprzygotowani na tę decyzję.

Nie wiem, jak to się stało, że się zaręczyli - mówiła w tym samym reportażu matka Elisany. - Byłam tym kompletnie zaskoczona. Jest jeszcze młodą dziewczyną, tyle jeszcze przed nią.

O samym narzeczonym ma jednak dobre zdanie.

Nigdy nie widziałam, aby ją źle traktował. Jest wzorową osobą - mówi matka Elisany.

Młodzi jednak nie chcą się śpieszyć z ceremonią.

Na razie tylko myślimy o przygotowaniach do ślubu, o druhnach i drużbach, o wyborze kościoła. Póki co zrobiliśmy pierwszy krok w kierunku ceremonii: oświadczyny - mówiła z uśmiechem spuszczając skromnie oczy Elisany.
Elisany da Cruz Silva i Francinaldo da Silva Carvalho Elisany da Cruz Silva i Francinaldo da Silva Carvalho ?BULLS/Bronek Kaminski / Barcroft India

Elisany da Cruz Silva

Choć przyszły mąż dziewczyny nie widzi problemu w jej wzroście, ona nie czuje się z nim dobrze.

Wszyscy moi przyjaciele uważają, że jest piękna. Nigdy jednak nie widzieli jej na żywo - zdradza Francinaldo. - Powtarzam jej to, ale ona nadal się wstydzi swojego wyglądu i nie chce się z nimi spotkać.

Przyjaciele Francinaldo są już przygotowani na wyjątkowy wygląd Elisany, dla wielu ludzi na ulicy jednak stanowi sensację.

Ludzie zatrzymują się, oglądają za nią, mówią: "patrzcie, jaka wielka dziewczyna". To mnie naprawdę drażni, bo zachowują się, jakby nie mieli świadomości, że ona jest przecież ludzką istotą.
Elisany da Cruz Silva i Francinaldo da Silva Carvalho Elisany da Cruz Silva i Francinaldo da Silva Carvalho ?BULLS/Bronek Kaminski / Barcroft India

Elisany da Cruz Silva

Od roku para mieszka w małym domu w Salinopolis. Marzy im się, aby jak najszybciej usłyszeć w nim tupot dziecięcych stópek. Elisany jest tak zdeterminowana, że zdecyduje się na adopcję, jeśli zbyt długo nie będzie mogła zajść w ciążę.

Więcej o:
Komentarze (5)
Poznajcie najwyższą na świecie pannę młodą. Ma 19 lat i narzeczonego niższego o pół metra
Zaloguj się
 • Daria Arciszewska

  Oceniono 39 razy 33

  Ale jakie ma długie i śliczne nogi twarz śliczna nie zawsze można mieć wszystko na raz nie trzeba współczuć bo ona też jest człowiekiem :)

 • browaryr

  Oceniono 23 razy 3

  gosc ma fajnie bo jak pada po paru browarach to prosto w cycki.

 • Gość: Mateusz Mastej

  0

  dziwne jak jest dziewczyna wysza od meżczyny a tu jescze o 50 cm

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX