Ich mama ma na koncie Oscara, a tata gra wampira. Zgadniecie czyje to dzieci?

Te słodkie roczne bliźnięta to pociechy znanych amerykańskich aktorów. Ona jest laureatką Oscara, on starszym od niej ponad 10 lat, równie zdolnym aktorem. Wiecie czyje to pociechy?
Czyje to dzieci? Czyje to dzieci? East News

Czyje to dzieci?

Bliźnięta podczas spaceru w Nowym Jorku. Zmierzają właśnie ze swoją mamą do parku.

Anna Paquin z dziećmi Anna Paquin z dziećmi East News

Dzieci Anny Paquin i Stephen Moyera

Te słodkie maluchy to dzieci Anny Paquin i Stephen Moyera, znanych obecnie przede wszystkim z serialu "Czysta Krew". Ich syn Charlie i córka Poppy  urodzili się w 2012 roku.

Dzieci Anny Paquin i Stephen MoyeraEast News

Anna Paquin i Stephen Moyer z dziećmi Anna Paquin i Stephen Moyer z dziećmi TOM MEINELT / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Tom Meinelt / Splash News

Zabawa z rodzicami

Nie ma to jak zabawa z rodzicami w sobotnie popołudnie.

Anna Paquin and Stephen Moyer take their kids to the playground in NYC. Anna and Stephen took their two twins, Charlie and Poppy to the playground in NYC's East Village neighborhood on Saturday afternoon.  Pictured: Anna Paquin, Stephen Moyer, Charlie Moyer and Poppy MoyerTOM MEINELT / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Tom Meinelt / Splash News

Anna Paquin z dziećmi Anna Paquin z dziećmi PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/PacificCoastNews

Zabawa z rodzicami

Trzeba coś pokazać mamie...

107864, NEW YORK, NEW YORK -  Saturday November 2, 2013. Anna Paquin and Stephen Moyer seen with kids, Poppy Moyer and Charlie Moyer at the park in SoHo in New York City. Photograph: ? PacificCoastNews **FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE** **E-TABLET/IPAD & MOBILE PHONE APP PUBLISHING REQUIRES ADDITIONAL FEES** LOS ANGELES OFFICE: +1 310 822 0419 LONDON OFFICE: +44 20 8090 4079PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/PacificCoastNews

Anna Paquin i Stephen Moyer z dziećmi Anna Paquin i Stephen Moyer z dziećmi PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/PacificCoastNews

Poznali się na planie

Anna Paquin i Stephen Moyer poznali się na planie serialu "Czysta Krew" w 2007 roku. Serial stał się popularny na całym świecie, a zauroczenie Anny i Stephena było coraz silniejsze. Para na początku ukrywała gorące uczucie przed całą ekipą i przyjaciółmi. W 2009 roku zaręczyli się, a 21 sierpnia 2010 roku wzięli cichy ślub w Malibu.

Wszyscy na planie tak naprawdę wiedzieli co się święci - wyznał Stephen Moyer w wywiadzie dla portalu redbookmag.com. - Odkąd ekipa serialu wiedziała już, jak duża chemia jest między nami i że jesteśmy razem, poczułem wielką ulgę. Nagle zeszło ze mnie to napięcie, które pojawiało się zawsze, kiedy ludzie musieli oglądać nas podczas intymnych scen - dodał aktor.

Fot. mat. prasowe

Zarówno Anna, jak i Stephen podkreślają w wywiadach, że są najlepszymi przyjaciółmi i nie wyobrażają sobie życia oddzielnie. Spędzają ze sobą bardzo dużo czasu.

Łączy nas naprawdę wiele. Lubimy na przykład spacery plażą późno w nocy z naszymi psami. Możemy wtedy wypić coś, usiąść na piasku - uwielbiamy tak spędzać czas - dodał.

"True Blood" cast member Anna Paquin, left, shares a laugh with fellow cast member Stephen Moyer as they pose together at The Paley Center for Media's Paleyfest 09 in Los Angeles, Monday, April 13, 2009. (AP Photo/Chris Pizzello)AP/Chris Pizzello

Anna Paquin, Stephen Moyer. Anna Paquin, Stephen Moyer. AP/Matt Sayles

Aktorzy

Stephen Moyer jest zawodowym aktorem i gra, odkąd skończył szkołę. 44-letni aktor zaczynał od ról teatralnych, po czym stał się gwiazdą telewizyjną i filmową. Moyer, chociaż w "Czystej Krwi", mówi z amerykańskim akcentem, jest Brytyjczykiem. Z poprzednich związków ma jeszcze dwójkę dzieci: syna Billa i córkę Lilac.

Stephen Moyer and Anna Paquin arrive at the 67th Annual Golden Globe Awards on Sunday, Jan. 17, 2010, in Beverly Hills, Calif. (AP Photo/Matt Sayles)AP/Matt Sayles

Anna Paquin jest 13 lat młodsza od męża, ale na swoim koncie ma już nagrodę, o której marzy każdy aktor - Oscara. Statuetkę otrzymała w 1994 roku za rolę w filmie "Fortepian" Jane Campion. Anna miała wtedy tylko 12 lat i była onieśmielona nagrodą. Teraz wspomina ten moment z sentymentem. Aktorkę mogliśmy zobaczyć też np. w filmie "X-men" czy w "Dzieciach Ireny Sendlerowej", za który aktorka otrzymała nominację do Złotego Globu. Anna pochodzi z Kanady.

Anna PaquinScreen z youtube.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.