Postać z mangi, torba gimnazjalistki i chusta harcerki. Czy to Viva! Najpiękniejsi czy bal przebierańców?

Tym gwiazdom chyba coś się pomieszało. Może pomyliły daty w kalendarzu? A może świętują mocno spóźnione Halloween? Wygląda nam to, że, zamiast na uroczystą galę Viva! Najpiękniejsi, chciały trafić na przebieraną imprezę. Co za modowe koszmarki!
Natalia Kukulska Natalia Kukulska Kapif

Natalia Kukulska

Kukulska zawsze zachwyca na salonach przemyślanymi, pięknymi stylizacjami. Co więc stało się tym razem Piosenkarka wyglądała jak postać z mangi? A może to szkolny mundurek sprzed lat?

Natalia KukulskaKapif

Julia Pietrucha Julia Pietrucha Kapif

Julia Pietrucha

Julia Pietrucha to świetny przykład na to, że nawet w kreacji od znanego projektanta i posiadając sylwetkę modelki, można wyglądać niekorzystnie. Aktorka odłoniła zgrabny brzuch w bluzce projektu Gosi Baczyńskiej, jednak w połączeniu z satynowymi spodniami i chustką rodem z obozu harcerskiego stylizacja wypadła dość blado.

Julia PietruchaKapif

Halina Mlynkova Halina Mlynkova Kapif

Halina Mlynkova

Halinie Mlynkovej służy może nowa miłość, ale zdecydowanie nie służy drapowana sukienka, którą miała na sobie. Kreacja niemiłosiernie pogrubiła szczupłą piosenkarkę, a czarny kolor nie współgrał z jej karnacją i kolorem włosów.

Halina MlynkovaKapif

Anna Popek Anna Popek Kapif

Anna Popek

Jesteśmy pewni, że Anna Popek zrobiłaby w tej sukience furorę na studniówce 15 lat temu. Dzisiaj pognieciona błyszcząca tkanina przypominająca taftę to kompletnie nietrafiony wybór. Do tego ten smutny kolor i niepasująca do niczego biżuteria.

Anna PopekKapif

Anna PopekKapif

Zofia Ślotała Zofia Ślotała Kapif

Zofia Ślotała

Stylistka zalicza ostatnio same wpadki (Zobacz: Sukienka z ceraty, skarpetki "na Michaela Jacksona", sado-maso i spodnie Sindbada. Modowe HITY i KITY stycznia). Na rozdaniu nagród Viva! Najpiękniejsi Ślotała pojawiła się w połyskującej kreacji w kolorze cukierkowego różu marki Blessus. Sukienka sprawiła, że tułów i ramiona Zosi wyglądały na bardzo masywnie. W dodatku mamy wrażenie, że to niezbyt trafoniony dla niej kolor.

Zofia ŚlotałaKapif

Zosię ratowały dodatki - futro, którym zakrywała ramiona, pierścionki Lilou i duża kopertówka marki Etro odciągająca uwagę od sukienki.

Zofia ŚlotałaKapif

Lidia Kalita Lidia Kalita Kapif

Lidia Kalita

Swoim wyborem kreacji projektantka bardzo nas zaskoczyła i jednocześnie zawiodła. Nic nam się tutaj nie podoba. Za szeroka bluzka wciśnięta w krótką spódnicę optycznie poszerzyła ramiona. Legginsy odsłaniające nagie kostki, optycznie skróciły nogi. Buty są nieładne, ale najgorsza jest ogromna torba z napisem! Zaręczamy Wam, że po wejściu na korytarze najbliższego w Waszej okolicy gimnazjum, zobaczycie takie torebki w rękach połowy uczennic.

Lidia KalitaKapif

Katarzyna Warnke Katarzyna Warnke Kapif

Katarzyna Warnke

Aktorka serialu "Lekarze" nie popisała się dobrym gustem. Kreacja z prześwitami odsłoniła jej bieliznę! To niezbyt udany debiut na salonach...

Katarzyna WarnkeKapif

Katarzyna WarnkeKapif

Paulina Smaszcz-Kurzajewska Paulina Smaszcz-Kurzajewska Kapif

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Dziennikarka jest piękną i zgrabną kobietą i nie wiedzieć czemu zbyt często wybiera kreacje deformujące jej sylwetkę. Plisowana spódnica skróciła nogi, a zbyt luźny pasek zwisał w talii.

Paulina Smaszcz-KurzajewskaKapif

Marika Marika Kapif

Marika

Tak, to zdecydowanie był bal przebierańców. Blada i bardzo szczupła Marika bez wątpliwości przebrała się za ducha! Suknia od Łukasza Jemioła była na nią zdecydowanie za duża.

MarikaKapif

Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa Kapif

Sylwia Gliwa

Modowe eksperymenty aktorki nie zawsze popłacają. Kreacja odstająca na piersiach i brzuchu nie była dobrym wyborem. Zdziwiła nas też fryzura Gliwy. Natapirowne i upięte do tyłu włosy przewiązane chustką to powrót do lat 60. Ale co takie uczesanie miało wspólnego z dziwną kreacją? Jesteśmy na nie!

Sylwia GliwaKapif

Więcej o: