Sukienkę Siwiec pokonała grawitacja. Nie ma wątpliwości, że i tym razem modelka nie miała nic pod spodem

"Czasami zwyczajnie zapominam włożyć bieliznę." To rozbrajająco szczere zdanie padło z ust Natalii Siwiec w wywiadzie z tygodnikiem "Gwiazdy". Kiedy zobaczyliśmy jej zdjęcia z poniedziałkowej imprezy "Playboya", nie mieliśmy złudzeń, że roztargnienie dopadło celebrytkę także i tym razem.
Natalia Siwiec Natalia Siwiec Kapif

Natalia Siwiec

W poniedziałek w Pałacu Zamoyskich magazyn "Playboy" wyprawił wielką imprezę, na którą ściągnęły tłumy gwiazd. Oczywiście nie mogło na niej zabraknąć "pierwszego biustu RP", należącego do Natalii Siwiec. Sukienka modelki, projektu Anny Krzyżanowskiej, tylko z pozoru wydawała się skromna i stonowana. Wystarczyło, że gwiazda się odwróciła, by wszyscy mogli podziwiać jej walory.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Kapif

Natalia Siwiec

Siwiec zaskoczyła wszystkich, bowiem na imprezie "Playboya" NIE pojawiła się w sukience z głębokim dekoltem. Przynajmniej tym z przodu. Amatorzy wdzięków modelki nie wyszli z przyjęcia nieusatysfakcjonowani. Kreacja Natalii nie miała bowiem praktycznie pleców.

Natalia SiwiecKapif

Konstrukcja kreacji podtrzymywana była jedynie przez cztery paski materiału. Taki stelaż nie był jednak zbyt stabilny. Można było zobaczyć bok piersi modelki. Ale to był dopiero początek!

Natalia SiwiecKapif

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Kapif

Natalia Siwiec

Uszyta z delikatnego, ale przy tym dość ciężkiego materiału, suknia Natalii Siwiec nie była w stanie wygrać z prawami fizyki. Po kilku chwilach, kilku ruchach, grawitacja zrobiła swoje, a kreacja zjechała nieco w dół i odsłoniła pupę modelki.

Natalia SiwiecKapif

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Kapif

Natalia Siwiec

Czasami zwyczajnie zapominam włożyć bieliznę. Dzieje się tak wtedy, gdy szybko się przebieram. Na imprezach golizna jest kontrolowana i usprawiedliwiona fasonem sukienki. Zazwyczaj kiedy nie mam na sobie bielizny, to dlatego, że po prostu nie pasuje do stroju - mówiła magazynowi "Gwiazdy" fotomodelka.

Czy sukienka Natalii z imprezy "Playboya" faktycznie uniemożliwiała włożenie majtek? Można z tym polemizować. Z pewnością jednak, gdyby oczom wszystkich ukazał się skrawek bielizny zamiast kształtnej pupy, nie byłoby to tak spektakularne.

Przypomnijmy, kiedy jeszcze Natalia nie założyła bielizny:Natalia Siwiec przyszła do TV bez majtek?! Są zdjęcia!

Natalia SiwiecKapif

Więcej o: