Tak imprezują zagraniczne gwiazdy

Pijackie ekscesy popularnych gwiazd!
Naomi Campbell. Naomi Campbell. fot. JOEMONSTER.ORG

Naomi Campbell

42-letnia słynna modelka jest znana z imprezowania, ćpania, uzależnienia od leków. Nie stroni również od alkoholu, a z imprez wielokrotnie wychodziła kompletnie pijana. Świat modelingu rządzi się swoimi prawami, a Naomi Campbell, by utrzymać swoją pozycję w branży musi pojawiać się na imprezach. Nie znając niestety umiaru i swoich możliwości...

naomi campbell

PHOTO: WOJCIECH OLSZANKA/EAST NEWS WARSZAWA 17.11.2006 LEXUS FASHION NIGHT III. NZ: NAOMI CAMPBELL    Warsaw, Lexus fashion show night III Pictured here top-model NAOMI CAMPBELL

Britney Spears po imprezie. Britney Spears po imprezie. fot. JOEMONSTER.ORG

Britney Spears

Wokalistka miała różne etapy w swoim życiu. Po tym, jak media skreśliły ją jako artystkę, kompletnie się załamała. Sięgnęła po alkohol i inne używki, a jej poczynania śledzili wszędobylscy paparazzi. Britney Spears zaliczyła upadek, na szczęście potrafiąc się z niego wydostać. Nagrała świetnie odebraną płytę i wróciła na szczyt. Po alkohol sięga nadal, ale z umiarem i rozsądkiem.

britney spears

Kate Moss Kate Moss Forum Gwiazd

Kate Moss

Topmodelka jest znana z hulaszczego trybu życia. Nie od dzisiaj wiadomo, że piękna Kate Moss ma duże problemy z używkami. Fotoreporterzy wielokrotnie spotykali ją, wychodzącą z imprez, kompletnie pijaną. Często również pod wpływem innych "rozweselaczy". Moss nie przestała imprezować nawet po ślubie, na co liczyli jej wielbiciele.

kate moss

Victoria Beckham. Victoria Beckham. fot. JOEMONSTER.ORG

Victoria Beckham

Kto by pomyślał, że piękna Victoria również nie odmawia kieliszka. Wydaje nam się jednak, że w jej wypadku, nie chodzi o ilość wypitego alkoholu. Przeraźliwie chuda żona Davida, może wypić mało, a i tak się upije. To się nazywa ekonomiczne podejście do tematu...

victoria beckham, impreza

Lindsay Lohan. Lindsay Lohan. fot. JOEMONSTER.ORG

Lindsay Lohan

Świetnie zapowiadająca się młodziutka aktorka Lindsay Lohan, niestety nie wykorzystała swojej szansy z młodości. Zamiast się rozwijać i grać w filmach, bardziej spodobało jej się życie skandalizującej celebrytki. Media obserwowały jej upadek i pijackie ekscesy.

Lindsay Lohan going into an after party in the Hollywood Hills.  Pictured: Lindsay Lohan Ref: SPL167028 240310  Picture by: AKM IMAGES / Splash News

Courtney Love. Courtney Love. BIGPICTURESPHOTO.COM/BIGPICTURESPHOTO.COM

Courtney Love

Wdowa po Kurcie Cobainie, Courtney Love, to kolejna gwiazda, która nie stroni od alkoholu. Od wielu lat boryka się z uzależnieniami, niszcząc życie 19-letniej córce Frances Bean Cobain.

Ona właściwie egzystuje tylko na Xanaksie, Adderallu, Abilifie, papierosach, ogromnych ilościach słodyczy i alkoholu. Całymi dniami śpi i właściwie nic nie je. Często zasypia z zapalonym papierosem w ręce i boję się, że w końcu spowoduje pożar. Już trzy razy podpaliła prześcieradło.- mówi o matce załamana Frances.

Courtney Love and Terry Richardson attend the Alexander Wang Spring 2012 fashion show during Mercedes-Benz Fashion Week in New York, Saturday, Sept. 10, 2011. (AP Photo/Charles Sykes)

Cameron Diaz. Cameron Diaz. BIGPICTURESPHOTO.COM/BIGPICTURESPHOTO.COM

Cameron Diaz

Zawsze świetnie wyglądająca na czerwonym dywanie Cameron Diaz, również pojawia się na oficjalnych imprezach, gdzie nie brakuje alkoholu. Aktorka po jednej z zakrapianych imprez, wychodziła bardzo "zmęczona"... W jej przypadku był to jednorazowy wybryk. Zwykle prezentuje się zdecydowanie lepiej.

cameron diaz

Rihanna. Rihanna. BIGPICTURESPHOTO.COM/BIGPICTURESPHOTO.COM

Rihanna

Światowa popularność musi być niesamowicie męcząca. Wie o tym Rihanna, która swoje codzienne stresy rozładowuje na celebryckich imprezach. Gwiazda znana z internetowego ekshibicjonizmu, chętnie wrzuca na Twittera zdjęcia z kieliszkiem. Trzeba jednak przyznać, że nawet po kilku głębszych wygląda całkiem dobrze.

rihanna, kate moss, impreza

Rihanna, impreza, alkohol

Paris Hilton. Paris Hilton. fot. JOEMONSTER.COM

Paris Hilton

Są gwiazdy, które imprezowanie uczyniły sposobem na życie. Znana wnuczka potentata hotelowego, nie dość, że pije za darmo, to za imprezy, na których się pojawia, wystawia wysoki rachunek. To dopiero kobieta biznesu...

U.S. heiress Paris Hilton launches her new perfume 'Can Can' at a department store in central London, Thursday May 15, 2008. (AP Photo/Nathan Strange)