"Taniec z gwiazdami" przyniósł mu miłość?

Miłosne perypetie Pawła Stalińskiego.
Biernat/Staliński. Biernat/Staliński. KAPIF

Nowa para czy przyjaźń?

Niedawno zastanawialiśmy się czy Paweł Staliński spotyka się z tancerką "Tańca z gwiazdami" Pauliną Biernat. Aktor nie komentuje plotek na temat ich relacji. Woli pozostać w cieniu spekulacji, bo życie prywatne ceni nade wszystko. Jednak coraz częściej pojawia się z tancerką z Kielc na imprezach. Czy to jeszcze przyjaźń, czy już związek? Na pewno silna więź.

janochowska, staliński. janochowska, staliński. FORUM

Vademecum Pawła

Paweł Staliński to polski aktor i model. W kieszeni ma wykształcenie zdobyte w Szkole Fotografii w Warszawie. Na szerokim ekranie Polacy poznali go dzięki roli Jacka w serialu "Bar Atlantic", który emitowała TVP. Swoje zdolności aktorskie wypił z mlekiem matki, Doroty Stalińskiej. Jego niebanalną urodę dostrzegli Mariusz Przybylski i Tomasz Ossoliński, u których wystąpił na wybiegach.

janochowska, staliński. janochowska, staliński. KAPIF

Taniec z Izabelą Janachowską

Jego partnerką w programie "Taniec z gwiazdami" była Izabela Janachowska, z którą wytańczył 2. miejsce w finale XII edycji show. Czy są razem, czy nie są razem? Prasa prześcigała się w walce o odpowiedź na te pytania. Po programie długo huczało na temat ich rzekomego flirtu. W końcu szum ucichł, gdy Paweł uciął wszelkie spekulacje.

Staliński, Biernat. Staliński, Biernat. KAPIF

Pierwsza wspólna impreza

Podczas kwietniowej imprezy z okazji urodzin "Fashion TV" Staliński pokazał się w towarzystwie Pauliny Biernat. Poznali się podczas programu "Taniec z gwiazdami". Na początku wróżono im dobrą relację, coś na wzór przyjaźni...

Staliński/Biernat. Staliński/Biernat. KAPIF

Druga...

Prowokujące do częstszej dyskusji na temat związku okazały się zdjęcia Pawła i Pauliny z czwartych urodzin Casino Hilton. Znajomi z TVN-u nie ukrywali, że we wspólnym towarzystwie jest im jak w niebie.