Najwięksi przegrani "X-Factor"

Internauci są oburzeni wyborem jurorów.
Rafał Majewski Rafał Majewski screen ze strony youtube.com

Rafał Majewski

Kuba Wojewódzki na castingu do "X-Factor" powiedział mu, że jest sensem tego programu. Jednak jak przyszło co do czego, Kuba nie walczył jak lew o udział Rafała w programach na żywo. Zachwycający, skromny, przystojny chłopak nie dostał sie do finałowej 15-tki.

Występ Rafała Majewskiego

Bartosz Kuśmierczyk Bartosz Kuśmierczyk screen ze strony youtube.com

Bartosz Kuśmierczyk

Czesławowi i Mai już na castingu nie podobał się Bartosz. Maja zarzuciła mu, że nie ma obycia ze sceną. Kuba walczył o udział Kuśmierczyka w tym programie. Ostatecznie Sablewska powiedziała: "Kuba, zaufam Ci, zajmiesz się nim i zobaczymy". Jednak podczas kolejnych eliminacji, jurorzy odrzucili go.

Bartosz Kuśmierczyk

Jacek Czerwiński Jacek Czerwiński screen ze strony youtube.com

Jacek Czerwiński

"Odrzucili Jacka. Domena TVN, prawdziwe talenty, przepuszcza miedzy palcami" - piszą internauci na stronie programu. Jacek Czerwiński, który na castingu do programu klęczał przed Mają Sablewską, pożegnał się z "X-Factor". Sablewska o niego walczyła, ale Wojewódzki go odrzucił. Maja uwierzyła jednak w jego talent i...została jego menadżerką.

Występ Jacka Czerwińskiego:

Kacper Sikora Kacper Sikora screen ze strony youtube.com

Kacper Sikora

Skromny, normalny chłopak zaśpiewał na castingu hit Nickelback "Hero". Kuba powiedział: "Gdzie Ty małalacie chowasz ten głos?". W kolejnym etapie, Kacper miał problem z nauczeniem się tekstu piosenki, zapomniał słów i już nie zachwycił tak jak na castingu.

Kacper Sikora

Paulina Czapla Paulina Czapla screen ze strony youtube.com

Paulina Czapla

"Polska Norah Jones" - tak nazwali ją jurorzy. Zaśpiewała "Stop" i rzuciła jury na kolana. We wczorajszym odcinku pożegnała się z programem. W jej kategorii wiekowej była zbyt duża konkurencja. "Była najlepsza ze wszystkich" - piszą internauci. Jury było innego zdania.

Paulina Czapla

Dawid Podsiadło Dawid Podsiadło screen ze strony youtube.com

Dawid Podsiadło

"Producent programu powinien dać szansę Dawidowi Podsiadło...to niezwykły talent. Takich ludzi brakuje na polskiej scenie muzycznej" - piszą internauci. 17-letni Dawid podbił serca jurorów na castingu, ale w kolejnym etapie odpadł z programu. Całe szczęście Dawid ma swój zespół "Curlie Heads", więc mamy nadzieje, że nie "zginie".