Dlaczego Olga Kaczyńska wygrała "Top Model"?

Olga Kaczyńska została najnowszą polską Top Model. Dlaczego?
Olga Kaczyńska Olga Kaczyńska TVN

Jest zdeterminowana

Początkowo Olga nie zachwycała jurorów. Marcin Tyszka uważał, że jest modelką jednej miny, pozuje robiąc tzw. "dzióbka" z ust i ma dziecięcą twarz. Modelka pracowała więc nad swoimi wadami i jej zdjęcia były coraz lepsze. Olga wzięła sobie do serca także uwagi Anji Rubik, która poradziła jej, aby poprawiła swoją sylwetkę. Dziewczyna schudła w domu modelek 5 kilogramów, do czasu finału straciła ich jeszcze kilka i wygląda olśniewająco.

Olga Kaczyńska Olga Kaczyńska TVN

Ładne ciało, ładna buzia

Anja Rubik w czwartkowym "Dzień Dobry TVN" stwierdziła, że bardzo dobrze, że Olga wygrała, bo ma szanse na zrobienie światowej kariery. Ma świetne warunki fizyczne - wzrost 178 cm i wymiary: 82-62-89 cm. Oprócz tego ma piękną twarz, jest odważna, przebojowa i pewna siebie.

Joanna Krupa, Olga Kaczyńska. Joanna Krupa, Olga Kaczyńska. KAPIF

Ulubienica Joanny Krupy

Przewodnicząca jury i prowadząca "Top Model" nie ukrywała, że Olga jest jej faworytką. W finale skierowała do niej bardzo oryginalne słowa:

Uśmiech masz przepiękny. Jesteś adorable. Nie wiem, czemu mam takie giggles przez Ciebie.

Pozostali jurorzy także byli zachwyceni przemianą Olgi w programie. Chociaż nikt tak się nią nie zachwycał jak Krupa właśnie.

Olga Kaczyńska Olga Kaczyńska TVN

Dobre nastawienie

Anja Rubik w "Dzień Dobry TVN" podkreślała także, że Olga jest pogodna i zawsze chętna do pracy. Faktycznie, dziewczyna nie należy do tych narzekających. Nie marudzi, jest dobrze nastawiona do pracy i do ludzi i bardzo optymistyczna. Zna swoja wartość i uparcie dąży do wyznaczonego sobie celu - by być jak najlepszą. Na razie świetnie jej się to udaje.

Olga Kaczyńska, Joanna Krupa, Anna Bałon. Olga Kaczyńska, Joanna Krupa, Anna Bałon. KAPIF

Nie jest Anią Bałon

Ania Bałon była jedną z najmniej lubianych przez widzów uczestniczek "Top Model". Stała się ulubionym obiektem żartów internautów. Określano ją jako dziecinną i infantylną, nabijano się z jej wypowiedzi. Świetnie radziła sobie na wybiegach i sesjach, ale to jednak nie wszystko. Olga jest pewna siebie i nie ma problemów ze składnym wypowiadaniem się. Mimo że to, co mówi często wydawało się zarozumiałe, jej szczerość bardziej przypadła widzom do gustu niż głupkowate stwierdzenia Ani.

Więcej o: