Kto ile zarobił w "Tańcu z gwiazdami"?

Gwiazdy nieźle się obłowiły na seksownych pląsach w show TVN-u. Zobacz, kto dostał największą wypłatę.
Zbigniew Urbański. Zbigniew Urbański. KAPiF

10. Zbigniew Urbański

Zarobił 6 tysięcy złotych.

Były mąż byłej prowadzącej "Taniec z gwiazdami", Katarzyny Skrzyneckiej, skorzystał na jej nieobecności i z ochotą wziął udział w programie. Prezenter TVN Turbo w parze z Izabelą Janachowską odpadł jednak już w pierwszym odcinku.

Marta Krupa. Marta Krupa. KAPiF

9. Marta Krupa

Za 2 odcinki zarobiła 12 tysięcy złotych.

Modelka i aspirująca piosenkarka pozazdrościła siostrze kariery w Polsce i też chciała zawojować widownię TVN-u. Niestety, sympatii widzów starczyło tylko na dwa odcinki. Marta pożegnała się z programem zalana łzami, a Joanna Krupa na Facebooku stwierdziła, że ma bardzo duży żal do ludzi. Trudno, przeżyjemy. Na szczęście Marta długo nie cierpiała - od niedawna jest zakochana w hokeiście New York Rangers, Wojciechu Wolskim.

Bianka Żubrowska to nowa tancerka ''Tańca z Gwiazdami''. Z Kazimierzem Mazurem tworzą pełną energii parę. Bianka Żubrowska to nowa tancerka ''Tańca z Gwiazdami''. Z Kazimierzem Mazurem tworzą pełną energii parę. KAPIF

9. Kazimierz Mazur

Za 3 odcinki zarobił 12 tysięcy.

Aktora serialu TVN "Na Wspólnej" nie wyceniono zbyt wysoko - tylko 4 tysiące za odcinek. Chociaż tańczył dłużej niż Marta Krupa, zarobił tyle samo. Sympatyczny Kazimierz odpadł w trzecim odcinku. Z dobrych wieści - niedługo zostanie tatą.

Magdalena Soszyńska Michno to sto procent seksapilu. Tańca uczy Sebastiana Karpiela Bułeckę. Magdalena Soszyńska Michno to sto procent seksapilu. Tańca uczy Sebastiana Karpiela Bułeckę. KAPIF

9. Stanisław Karpiel-Bułecka

Za 4 odcinki zarobił 12 tysięcy złotych.

Kolejne miejsce ex equo. Tańczył z piękną Magdaleną Soszyńską-Michno w czterech odcinkach. Jego gaża należy do jednych z najniższych, ale nie ma się co dziwić, Góral nie jest w Polsce zbyt znany. A szkoda, bo niezłe z niego ciacho.

Anna Wendzikowska i Michał Stukan. Anna Wendzikowska i Michał Stukan. KAPIF

8. Anna Wendzikowska

Za 5 odcinków zarobiła 20 tysięcy złotych.

Specjalistka od przeprowadzania wywiadów z zagranicznymi gwiazdami dobrze radziła sobie na parkiecie. Niestety, zabrakło głosów od widzów. Ale i tak wyszła z programu z niezłą sumką.

Paulina Biernat mówi, że czuję się matką dla Michała Szpaka. W tym duecie trudno wskazać kto jest tancerką. Szpak ciągle próbuje być w centrum uwagi nie pozostawiając Biernat miejsca... Paulina Biernat mówi, że czuję się matką dla Michała Szpaka. W tym duecie trudno wskazać kto jest tancerką. Szpak ciągle próbuje być w centrum uwagi nie pozostawiając Biernat miejsca... KAPIF

8. Michał Szpak

Za 10 odcinków zarobił 20 tysięcy złotych.

Mimo licznych kontrowersji i bardzo niskich ocen od jurorów Michał Szpak i jego partnerka Paulina Biernat zaszli bardzo daleko - wszystko dzięki głosom widzów. Jednak piosenkarz i były uczestnik "X Factor" nie dorobił się za dużo na programie. Otrzymał najniższą gażę - 2 tysiące za odcinek. W końcu stawia dopiero pierwsze kroki w show-biznesie.

Jagna Marczułajtis, Krzysztof Hulboj, Natasza Urbańska. Jagna Marczułajtis, Krzysztof Hulboj, Natasza Urbańska. screen z TVN

7. Jagna Marczułajtis-Walczak

Za 8 odcinków zarobiła 24 tysiące złotych.

Byłej snowboardzistce olimpijskiej TVN płacił tylko 3 tysiące za odcinek. Miała słabe noty od jurorów, ale długo ratowała ją publiczność. Sympatia widzów widoczna była także w tegorocznych wyborach parlamentarnych - Jagna Marczułajtis-Walczak została wybrana na posłankę.

Blanka Winiarska tańczy w parze z Dariuszem Kordkiem. Winiarska w ''Tańcu z Gwiazdami'' jest już od wielu edycji. Blanka Winiarska tańczy w parze z Dariuszem Kordkiem. Winiarska w ''Tańcu z Gwiazdami'' jest już od wielu edycji. KAPIF

7. Dariusz Kordek

Za 6 odcinków zarobił 24 tysiące złotych.

Popularny niegdyś aktor grał w pierwszym polskim tasiemcu - "W Labiryncie". Kochały się w nim miliony Polek. Przypomniał o sobie występem w "Tańcu z gwiazdami". Jurorzy wychwalali jego elegancję i grację. Pochwał starczyło na sześć odcinków.

Janja Lesar nie ma łatwego zadania. Na parkiecie  Billguuna Ariunbataara musi z dziecka zmienić w mężczyznę. Janja Lesar nie ma łatwego zadania. Na parkiecie Billguuna Ariunbataara musi z dziecka zmienić w mężczyznę. KAPIF

6. Bilguun Ariunbaatar

Za 13 odcinków zarobił 26 tysięcy złotych.

Obok Michała Szpaka to drugi najniżej opłacany uczestnik tej edycji "Tańca z gwiazdami". Dostawał 2 tysiące za odcinek. Mimo, że znany z show TVN "HDw3D" prezenter doszedł do samego finału, zarobił dużo mniej od osób, które odpadły wcześniej. Ale i tak nie jest najgorzej.

Aleksandra Kisio Aleksandra Kisio Kapif

5. Aleksandra Kisio

Za siedem odcinków zarobiła 28 tysięcy złotych.

To nie najgorszy wynik jak na mało znaną aktorkę. Piękna Aleksandra Kisio gra przyjaciółkę Anny Muchy w serialu TVN "Prosto w serce". Na nas największe wrażenie robią jej duże, ponętne usta.

Katarzyna Pakosińska, Stefano Terazzino. Katarzyna Pakosińska, Stefano Terazzino. KAPiF

4. Katarzyna Pakosińska

W 9 odcinkach zarobiła 54 tysiące złotych.

Zaczynają się poważne kwoty. Jedna z najzabawniejszych kobiet w Polsce zatańczyła z seksownym Sycylijczykiem Stefano Terrazzino. Jej otwarta osobowość, charakterystyczny śmiech, ale i dobry taniec doprowadziły parę do dziewiątego odcinka.

Anna Głogowska to profesjonalistka. Wraz z Kacprem Kuszewskim są jedną z najlepiej tańczących par w programie. Głogowską dodatkowo ciągle wspiera Piotr Gąsowski. Anna Głogowska to profesjonalistka. Wraz z Kacprem Kuszewskim są jedną z najlepiej tańczących par w programie. Głogowską dodatkowo ciągle wspiera Piotr Gąsowski. KAPIF

3. Kacper Kuszewski

Za 13 odcinków zarobił 65 tysięcy złotych.

Aktor "M jak miłość" i wdowiec po Hance Mostowiak podbił serca widzów i jurorów. Zwycięzca programu sporo zarobił na występie w show. Do 65 tysięcy dodajmy czerwonego mercedesa. Kuszewski może i wygrał program, ale dostał o wiele mniej kasy niż następne panie.

Wczorajszy odcinek Wczorajszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" był gorący. I to nie tylko za sprawą ognistych układów choreograficznych. Aktorka Kasia Zielińska pokazała nam więcej, niż chcielibyśmy zobaczyć. W trakcie wykonywania skomplikowanych figur tanecznych z partnerem Rafałem Maserakiem, światło dzienne ujrzała jej bielizna. A że wszystkie pary zaprezentowały się wczoraj w dwóch tańcach, to mieliśmy okazję obejrzeć dwie pary majtek Kasi - czarne i cieliste. Ale czegoż to się nie robi dla tańca. KAPiF

2. Katarzyna Zielińska

Za 11 odcinków zarobiła 110 tysięcy złotych!

Jej odpadnięcie było niemałym zaskoczeniem, bo od początku edycji była jedną z faworytek. W tańcu z Rafałem Maserakiem aktorka radziła sobie świetnie i zbierała wiele pochwał. Odpadła jednak w ćwierćfinale, zgarniając przy okazji sporą sumkę.

Weronika Marczuk-Pazura i Jan Kliment w Tańcu z Gwiazdami. Weronika Marczuk-Pazura i Jan Kliment w Tańcu z Gwiazdami. KAPIF

1. Weronika Marczuk

Za 12 odcinków dostała 156 tysięcy złotych!

Mamy absolutną rekordzistkę. 13 tysięcy za jeden odcinek robi wrażenie. Była prowadząca "You Can Dance - Po prostu tańcz" odpadła tuż przed finałem. Ale jeśli chodzi o zarobioną sumę, to zdecydowanie wygrała program.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.