Gwiazdy "Na Wspólnej" coraz chudsze. Ale niektórym się przytyło. Kto zamienia się w misiaczka, a kto wyszczuplał?

Od 10 lat śledzimy losy bohaterów "Na Wspólnej". Widzimy też, jaką metamorfozę przeszli niektórzy z nich. Jedni schudli i zadbali o siebie, innym przybyło parę kilogramów.
Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak Kapif

Grażyna Wolszczak

Aktorka gra w serialu od samego początku i przeszła naprawdę dużą metamorfozę. Sekretem jej figury są ćwiczenia i wyeliminowanie niektórych produktów z jadłospisu.

Dość rygorystycznie dbam o to, co jem. W moim jadłospisie nie ma np. mleka i przetworów mlecznych - powiedziała w wywiadzie dla portalu Superlinia.pl. -  Cukru, który jest białą trucizną, też nie używam - dodała.

Ćwiczenia to dla niej podstawa.

Odwiedzam klub fitness 2 lub 3 razy w tygodniu. Chodzę na moją ukochaną jogę, wykonuję też ćwiczenia na siłowni, ale tylko te, które lubię. Potem idę do sauny i wchodzę do jacuzzi - wyznała.

Teraz Wolszczak pokazuje się na imprezach w starannie dobranych strojach i nie przypomina siebie sprzed lat. Pojawiły się także głosy, że aktorka poprawiała sobie urodę w gabinecie medycyny estetycznej.

Grażyna WolszczakWBF

Katarzyna Walter Katarzyna Walter Kapif

Katarzyna Walter

Katarzyna Walter w serialu przechodzi wahania wagi. Teraz znowu stara się utrzymać wypracowaną w "Tańcu z gwiazdami" szczupłą figurę.

Dbam o siebie, bo każda kobieta powinna, ale nie histerycznie! - zapewnia w wywiadzie dla kobieta.pl. - Uważam na dietę, dbam, by nie utyć. Przede wszystkim dużo się ruszam. Maszeruję po kilka kilometrów dziennie. To zbawienne: oczyszcza organizm, wietrzy głowę, dodaje wigoru.

Katarzyna WalterKapif

Marta Wierzbicka Marta Wierzbicka Kapif

Marta Wierzbicka

Gdy Marta Wierzbicka zaczynała przygodę z "Na Wspólnej" była jeszcze nastolatką. Naturalne więc, że w trakcie kręcenia serialu przybyło jej kilka dodatkowych kilogramów. Wszystko za sprawą dojrzewania. Młoda aktorka zaokrągliła się i rozkwitła. W zeszłym roku wystąpiła nawet w sesji dla magazynu "Playboy". Jak utrzymuje szczupłą sylwetkę?

Staram się racjonalnie odżywiać, ale nie odmawiam sobie małych przyjemności, burgera też chętnie zjem - powiedziała w wywiadzie dla TVN. - Staram się ograniczać podjadanie i jem o regularnych porach - dodała.

Otwarcie Restauracji VAPIANO, 14.06.2012. fot. WBF/PodlesWBF

Marta WierzbickaKapif

Michał Tomala. Michał Tomala. WBF

Michał Tomala

Lekka nadwaga aktorka to już przeszłość. Przeszedł niesamowitą metamorfozę od małego, pucułowatego chłopca do postawnego i eleganckiego mężczyzny.

Michał TomalaX-news

Wiosenna ramowka TVN, Szeligi Transcolor, 07.02.2013, fot. WBF/Cezary PiwowarskiCezary Piwowarski

Rafał Cieszyński Rafał Cieszyński Kapif

Rafał Cieszyński

Rafał Cieszyński zawsze dbał o swoją sylwetkę. Pojawiały się głosy, że przesadza trochę z siłownią i jest już za "szeroki"! Jak widać, aktor wziął to sobie do serca i mocno schudł. Jak informuje portal Fit.pl, w utrzymaniu świetnej kondycji i wysportowanego ciała pomaga mu jazda konna, pływanie, tenis i boks. Uprawia też wspinaczkę skałkową.

Le?ska El?bieta, Cieszynski RafalKAPIF.PL/KAPIF

Nieradkiewicz Marta, Niklinska Marysia Maria, Cieszynski Rafalkapif

Anna Guzik Anna Guzik Kapif

Anna Guzik

Postać grana przez Annę Guzik przeszła chyba jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w serialu. Jej bohaterka z kiczowatej i prostej Żanetki, przeistoczyła się w elegancką bizneswoman. Nowa figura aktorki jest zasługą ćwiczeń i zmiany nawyków żywieniowych.

Anna GuzikKapif

Renata Dancewicz Renata Dancewicz Kapif

Renata Dancewicz

Aktorka parę lat temu nieco przytyła i, żeby zrzucić nadwagę, stosuje ponoć dietę Montignaca, w której nie wolno jeść białego ryżu, pieczywa, słodyczy, słodkich owoców. Jeżeli chodzi o ćwiczenia, to oprócz tańca gwiazda, nie może przekonać się do aktywności fizycznej.

Renata DancewiczKapif

Anna Kerth Anna Kerth REPORTER/Fotek/REPORTER

Anna Kerth

Anna Kerth cały czas walczy z kilogramami. W serialu widzieliśmy ją w różnych rozmiarach, ale ostatnio zachwyciła szczupłą sylwetką na pokazie mody Mariusza Przybylskiego. Obecnie aktorka jest na diecie bezglutenowej - wyeliminowała z menu wszystkie produkty z dodatkiem pszenicy, jęczmienia czy żyta.

Anna KerthKapif

Bożena Dykiel Bożena Dykiel Kapif

Bożena Dykiel

Bożena Dykiel bardzo pilnuje tego, co je. Dzięki wyeliminowaniu niektórych produktów schudła i utrzymuje wagę.

Pilnuję się. Tym bardziej, że z wiekiem bardzo szybko można przybrać na wadze. Gdy byłam młodsza, robiłam sobie tzw. trzydniówki i chudłam 2-4 kilogramy. Teraz na taki efekt muszę pracować kilka miesięcy. Dlatego wszystkim paniom radzę, żeby się nie zapuszczać i bardzo uważać na to, co się wkłada do pyska - powiedziała "Rewii" aktorka.

Węglowodany je tylko od czasu do czasu.

Chleb ograniczam do minimum. Ziemniaki też mogłyby nie istnieć w moim jadłospisie. Generalnie we wszystkim należy zachować umiar. Jeżeli już jem pieczywo, to z natką pietruszki lub czosnkiem, nie z serem czy wędliną, bo to zabójstwo dla organizmu. Bez ograniczeń można jeść sałatę - wyznała w wywiadzie aktorka.

Bożena DykielKapif

Anna Korcz Anna Korcz Kapif

Anna Korcz

Był tak okres w serialu, kiedy aktorka dużo schudła. Był to czas występów w programie "Taniec z gwiazdami" - zrzuciła wtedy prawie 10 kilo. Niestety kilogramy zaczęły wracać i aktorka znowu walczy o szczupłą sylwetkę.

Nie ma innej metody odchudzającej jak niejedzenie, a właściwie rozsądne jedzenie, graniczące z niejedzenim. Trzeba pozwolić skurczyć się żołądkowi do rozmiarów nie zagrażających zdrowiu  i potem jeść mało, a jeśli zje się ponad miarę, zaraz potem należy to "odrobić". Wiem z doświadczenia, że najgorsze jest podjadanie - tu kawałek, tam jeszcze  coś i nazbiera się kalorii - powiedziała w wywiadzie dla portalu Superlinia.pl.

Anna KorczKapif

Robert Kudelski Robert Kudelski WBF

Robert Kudelski

Waga Roberta Kudelskiego cały czas się waha. Sam mówi, że cały czas tyje i chudnie 10 kilogramów. Aktor przyznaje też, że całe życie jest na jakiejś diecie, ale niestety kocha jeść i to gubi go najbardziej.

Jestem obżartuchem, mentalnym grubasem - powiedział w "Dzień Dobry TVN". - Natura tak się ze mną obeszła, że na szczęście potrafię szybko zrzucić wagę.

Robert KudelskiKAPIF

Joanna Jabłczyńska Joanna Jabłczyńska Kapif

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska ma wspaniałą figurę, którą zawdzięcza przede wszystkim aktywności fizycznej. Aktorka kocha rower, rolki, snowboard. Mówi nawet, że uzależniła się od sportu. A czy aktorka stosuje jakąś dietę?

Jeśli spytacie się moich przyjaciół, kto z ich znajomych najwięcej je, to bez zastanowienia powiedzą, że ja. Nigdy nie stosowałam żadnej diety i w najbliższym czasie nie zamierzam. Jako dietę polecam taniec - powiedziała kiedyś podczas czatu na czateria.interia.pl.

Jabłczyńska przeszła dużą metamorfozę. Tak wyglądała, gdy zaczynała grę w serialu:

Joanna JabłczyńskaKapif

Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa Kapif

Sylwia Gliwa

Sylwia Gliwa w seksownym wydaniu pojawiła się kilka lat temu. Pozbyła się nadprogramowych kilogramów i zachwyca idealną sylwetką.

Sylwia GliwaKapif

Ostatnio aktorka wróciła do naturalnego koloru włosów i bardzo szybko zgubiła kilogramy po ciąży.

Sylwia GliwaKapif