Sylwia Grzeszczak i Liber NIGDY nie komentują życia prywatnego. Tabloidy rozpisują się o kryzysie, potem o... ciąży. Jedno jest pewne. TE zdjęcia

Do tej pory fanom Sylwii Grzeszczak i Libera musiały wystarczyć tylko zapewnienia, że w ich małżeństwie nie ma żadnego kryzysu. Potem pojawiła się kolejna plotka - ciąża. Gdzie leży prawda? Paparazzo zrobił im wspólne zdjęcia. Ich czułe gesty rozwieją wątpliwości co do gorszych chwil, czy jednak mogą choć w niewielkim stopniu potwierdzać najnowsze pogłoski?
Sylwia Grzeszczak, Liber Sylwia Grzeszczak, Liber Plotek Exlusive

Sylwia Grzeszczak i Liber

"Sylwia Grzeszczak jest w ciąży?" - pyta retorycznie Fakt.pl, po czym przytacza słowa anonimowej (a jakże) informatorki innego portalu, która podobno widziała parę w prywatnej klinice w Poznaniu i jest przekonana, że piosenkarka robiła tam badanie USG płodu. Te doniesienia to już drugi elektryzujący news o parze artystów, który wypływa w mediach w przeciągu ostatnich kilku tygodni. Zarówno Grzeszczak jak i Liber nie zwykli komentować swoich prywatnych spraw. Może jednak zrobią kolejny wyjątek, tak jak wtedy, gdy odpowiedzieli na pytanie, które do czerwoności rozgrzewało show-biznesowe serwisy:

"Sylwia Grzeszczak i Liber mają kryzys w małżeństwie?"

Oboje bowiem występowali na Polsat SuperHit Festiwal 2015, ale podobno mieli nocować w oddzielnych hotelach i nie kontaktować się ze sobą, jak donosił Afterparty.pl. Paparazzo udało się jednak sfotografować parę, gdy wychodziła z hotelu (jednak tego samego). Wokalistka musiała jechać na koncert, który odbywał się w innym mieście. Ona odjechała taksówką, on wracał ich samochodem, jednak wcześniej czule się ze sobą pożegnali. Co zresztą świetnie widać na nowych zdjęciach.

Grzeszczak skomentowała plotki (choć nie dosłownie) na swoim Facebooku:

Jest to wyjątkowy czas... Spędzony przed Sopot SuperHit Festiwal z rodziną i najbliższymi nad polskim morzem... ;) !!! Wbrew temu, co dziś piszą i wydzwaniają do domu z kosmicznymi pierdołami od rana .. :)) Były to piękne chwile spędzone z rodziną nawet w tym samym hotelu ;)! Każda sekunda z Wami jest dla mnie najcenniejsza.....!!!!!!
Szkoda,że nie mogłam zostać do końca festiwalu, ale koncerty na drugim końcu Polski w Żorach oraz Tarnobrzegu były również magicznym czasem ;)!  P.S. "Kiedy tylko spojrzę" z dedykacją zawsze dla tej samej osoby, która od 10 lat wspiera niezmiennie...

Screen z Facebook.comFacebook.com/sylwiagrzeszczakofficial


Sylwia Grzeszczak, Liber Sylwia Grzeszczak, Liber Plotek Exlusive

Sylwia Grzeszczak i Liber

Do plotek o kryzysie odniósł się też Liber, który żartobliwie "przyznał się", że kibicował żonie podczas jej występu:

A pierwszego dnia Sopot SuperHit Festival... przyznaje się!!!! Wraz z rodziną siedziałem sobie na widowni i wsłuchiwaliśmy się w poniższy wykon.. :))

Screen z Facebook.com

Sylwia Grzeszczak, Liber Sylwia Grzeszczak, Liber Plotek Exlusive

Sylwia Grzeszczak i Liber

Skąd więc plotki o kryzysie? Być może wzięły się z niechęci muzyków do obnoszenia się publicznie z prywatnymi sprawami. W trakcie trwania festiwalu na ich profilach na Facebooku pojawiły się komentarze związane tylko z pracą. Wokalistka zamieściła zdjęcie ze swojego występu.

Polsat Super Hit Festiwal 2015! :) Sopot... Uwielbiam ten klimat - napisała.

Liber zaś na swoim fanpage'u zachęcał do wzięcia udział w kampanii charytatywnej i razem z Natalią Szroeder zapraszał na festiwal.

Wpis LiberaFacebook.com/liber

Sylwia Grzeszczak, Liber Sylwia Grzeszczak, Liber Plotek Exlusive

Sylwia Grzeszczak i Liber

Grzeszczak podkreśla, że chroni swoją prywatność

Po prostu tak mam, nie lubię sprzedawać życia prywatnego. Uważam, że powinno się to chronić, bo później są z tego same problemy. To by było bardzo przeciwko mnie, nie lubię zdradzać takich swoich intymnych rzeczy. Bardzo lubię dzielić się swoją muzyką, a nie gadać, czy prałam dzisiaj skarpetki. Każdy robi, tak jak chce - mówiła w rozmowie z Lifestyle.newseria.pl.

A jednak odrobinę prywaty zdarzyło jej się przemycić i na koncercie zadedykowała jedną z piosenek Liberowi.

Oj tam, oj tam. Już podgadują - skomentowała ze śmiechem.
Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Liber Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Liber Kapif

Sylwia Grzeszczak i Liber

Na festiwalu w Sopocie Liber wystąpił z Natalią Szroeder, Grzeszczak zaś z zespołem Sound'n'Grace zaśpiewała "Kiedy tylko spojrzę". Liber i Grzeszczak małżeństwem są już od roku, ale nawet niektórzy ich fani o tym nie wiedzą. Gdy muzyk zamieścił na Facebooku zdjęcie z Natalią Szroeder, pojawiło się wiele komentarzy, że tworzą ładną parę.

Liber, Natalia SzroederFacebook.com/Liber

Komentarze na Facebook.com/LiberFacebook.com/Liber

Liber, Sylwia Grzeszczak Liber, Sylwia Grzeszczak Kapif

Liber, Sylwia Grzeszczak

Zrobienie im wspólnych zdjęć w trakcie festiwalu rzeczywiście graniczyło z cudem. Nawet za kulisami Liber pozował sam.

Para wzięła ślub 28 lipca 2014 roku, a ceremonia była bardzo kameralna. Informację podała na swoim Facebooku świeżo upieczona panna młoda.

Ślub ten jest naszą prywatnością, dlatego zależało nam, aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób. Nie ukaże się zdjęcie z ceremonii, a później wywiad, w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości. (...) Kocham muzykę, dlatego wolę zaszyć się w swoich 4 ścianach, tak jak robiłam to od dziecka i skomponować kolejne utwory, by móc później z Wami wspólnie zaśpiewać na koncertach, niż peplać w nieskończoność o prywacie! - napisała Grzeszczak.

O ślubie poinformował też Liber.

Liber wziął ślubFot. Screen z Facebook.com/liberofficial

Sylwia Grzeszczak wzięła ślubFot. Screen z Facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.