Gdzie i jak mieszkają polskie gwiazdy

Domy znanych i lubianych.

Hubert Urbański

Hubert Urbański niedawno kupił apartament w modnej dzielnicy Warszawy - na Mokotowie. Koszt lokalu w tym miejscu to prawie milion złotych. Prezenter szukał spokojnego miejsca dla siebie i swojej nowej rodziny. W apartamencie zamieszka z Julią Chmielnik i ich córką Stefanią.

Radosław Majdan

Radek Majdan niedawno kupił apartament w górach. Co prawda to tylko 60 metrów, ale za to z jakim widokiem. Oprócz tego były bramkarz ma też dom w Szczecinie i luksusowy apartament w Warszawie.

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska musi się w domu czuć dobrze. Połączyła go z pracą i urządziła w nim prywatne studio nagraniowe. Dom znajduje się w okolicach Warszawy.

Anna Przybylska

Anna Przybylska pochodzi z Trójmiasta. Właśnie próbuje się pozbyć dwupoziomowego mieszkania w Gdyni. W dolnej części jest salon z kuchnią i łazienką. W górnej - dwie sypialnie i większa łazienka. Jacyś chętni?

Don Wasyl

Don Wasyl jest jedną z największych gwiazd disco polo. Jak na króla Cyganów przystało, mieszka po królewsku w swojej posiadłości. Przed domem fontanna i wypasiony mercedes. A wewnątrz kolekcja porcelany, którą żona Don Wasyla zbiera.

PHOTO: MICHAL NIWICZ /SE/EAST NEWS  CIECHOCINEK  DON VASYL I JEGO DOM W CIECHOCINKU DON VASYL ZNANY CYGANSKI ARTYSTA KIEROWNIK ZESPOLU MUZYCZNEGO I ORGANIZATOR FESTIWALU KULTURY ROMSKIEJ ROM CYGAN  25/08/2010

Natalia Lesz Natalia Lesz MTV

Apartament Natalii Lesz

Natalia Lesz mieszka w nowoczesnym apartamencie na warszawskim Mokotowie. Samo mieszkanie bez umeblowania musiało kosztować ponad milion złotych. Ma 3 pokoje i dwie łazienki. W jednym z pokoi piosenkarka chce w przyszłości zrobić studio. Z balkonu ma widok na dom rodziców.

Ilona Łepkowska i Czesław Bielecki

Ilona Łepkowska mieszka w domu Czesława Bieleckiego - znanego polskiego architekta. Podwarszawska rezydencja wzbudza sporą sensację swoim awangardowym, niemal bajkowym wyglądem.

Siostry Radwańskie

Siostry Radwańskie zamieszkały z rodzicami w rezydencji w Londynie. W środku można urządzać bale i imprezy w stylu "My sweet 16".

 

Dom Ewy Szabatin Dom Ewy Szabatin Fot. Sylwester Rejmer

Ewa Szabatin

Ewa Szabatin połączyła nowoczesne mieszkanie z pracownią, w której projektuje i szyje kreacje.

ONE TIME USE ONLY DO JEDNOKROTNEJ PUBLIKACJI    SESJA WNETRZA - NASI GOSCIE NZ EWA SZABATIN - TANCERKA , PROJEKTANTKA  STYLIZACJA AGNIESZKA OSAK-REJMER FOT. SYLWESTER REJMER    PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 1 (207) - 1 2009

Dom Kingi Rusin
Dom Kingi Rusin Plotek Exclusive

Kinga Rusin

Dom w Konstancinie to wspólny dobytek Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Po rozwodzie Kinga chciała willę sprzedać, ale... na razie nikt jej nie kupił. I może dobrze - w końcu to gniazdko pełne wspomnień i emocji.

Dom Kingi Rusin
Dom Kingi Rusin Plotek Exclusive

Kinga Rusin - apartament

Kinga Rusin jak nie chce być sama w wielkim domu, zawsze może pomieszkać w apartamencie w Wilanowie.

Dom Maćka Dowbora
Dom Maćka Dowbora Plotek Exclusive

Dom Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej

Maciek Dowbor i Joanna Koroniewska zrezygnowali z modnego Mokotowa w Warszawie i kupili apartament w Wilanowie. Historyczna dzielnica Warszawy słynie z pięknych willi. Ale gniazdko tej pary do tych się raczej nie zalicza.

Dom Katarzyna Dowbor Dom Katarzyna Dowbor Plotek Exclusive

Katarzyna Dowbor

Dom jak dom. Rewelacji nie ma. Ale znając Katarzynę Dowbor i jej wyczucie estetyki, możemy być pewni, że ten skromny domek kryje bogate wnętrze. Dom znajduje się we wsi Ustanów pod Warszawą.

Dom Andrzeja Grabowskiego Dom Andrzeja Grabowskiego Plotek Exclusive

Dom Andrzeja Grabowskiego

Andrzej Grabowski pęka z dumy. Nie dość, że jego drugie małżeństwo kwitnie, to jeszcze jest szczęśliwym posiadaczem 500-metrowego dworku pod Warszawą.

Dom Janusza Józefowicza Dom Janusza Józefowicza Plotek Exclusive

Dom Janusza Józefowicza i Nataszy Urbańskiej

Jeden z najdroższych domów gwiazd. Ta willa warta jest prawie 3 miliony złoty. Dworek w Jajkowicach robi wrażenie, prawda?

Dom Tomasza Kammela Dom Tomasza Kammela Plotek

Tomasz Karolak - apartament

Tomasz kocha luksus. Nic więc dziwnego, że wybrał ekskluzywny apartamentowiec w Warszawie przy rondzie Radosława.

Dom Tomasza Kammela Dom Tomasza Kammela Plotek Exclusive

Tomasz Kammel - dom

Luksus to w tych czasach także spokój i cisza. Kammel zafundował sobie luksusową willę w Słupnie.

Dom Kulczyków Dom Kulczyków Plotek Exclusive

Jan Kulczyk

To nie dom, to nie willa. To prawdziwy pałac! Rezydencja Jana Kulczyka mieści się w Konstancinie pod Warszawą.

Dom Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich Dom Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich Plotek Exclusive

Dom Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich

To musiało robić wrażenie. Apartament Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich ma 400 ! Do tego mieści się w Wilanowie - ekskluzywnej dzielnicy Warszawy. I ma 7 balkonów!

Dom Tomasza Lisa i Hanny Lis Dom Tomasza Lisa i Hanny Lis Plotek Exclusive

Dom Tomasza Lisa i Hanny Lis

Ten piękny dom Hanny i Tomasza Lisów mieści się w Konstancinie pod Warszawą. Naprawdę urocze miejsce.

Dom Piotra Kupichy Dom Piotra Kupichy MTV

Dom Piotra Kupichy

Po tym jak Piotrowi urodziło się drugie dziecko i zebrał trochę pieniędzy, wraz z całą rodziną przeprowadził się do jednorodzinnego domu.

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Cezarego Żaka

Cezary Żak mieszka w Warszawie. Dom między drzewami to świetne miejsce na odpoczynek.

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Michała Żebrowskiego

Dom Michała Żebrowskiego i jego żony Aleksandry Adamczyk stanął pod Zakopanem. Budynek jest typowym domem góralskim. Drewniany, piwnice murowane. Z daleka widać, że mieszka tu ktoś znany. Michał pokochał góry i górali, a górale jego.

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Artura Boruca

Ten to musi mieć kasę! Artur Boruc kupił willę za ponad 7 milionów złotych! Dom gwiazdy sportu znajduje się w Bearsden - na północnych przedmieściach miasta Glasgow. Jest to zabytkowy, trzypiętrowy dom, w którym Artur zamieszkał niedawno.

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Krystyny Jandy

Dom królowej polskiego kina, Krystyny Jandy, mieści się w Milanówku. W starym domu pełnym antyków gwiazda urządziła prawdziwą oazę spokoju. Jednak piękną willę czeka gruntowny remont.

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Kasi Tusk

Kasia w wieku 24 lat opuściła rodzinny dom w Sopocie i przeniosła się do Gdyni. Zamieszkała w tym oto domu.  A sąsiadami Kasi będą rodzicie jej chłopaka.

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Pawła Małaszyńskiego

Paweł Małaszyńskie mieszka na warszawskiej Ochocie. Jak informowały ostatnio tygodniki, sąsiedzi mają Małaszyńskiego dosyć, bo jest dla nich niemiły. Jak jest naprawdę? Wiedzą sami lokatorzy.

My uważamy, że na gwiazdę kina to bardzo skromne warunki. Może w Waszych blokach także mieszkają znani i lubiani?

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Grzegorza Markowskiego

Grzegorz Markowski - jak sam o sobie mówi - mieszka w lesie. Nie ma ogrodu, ale ma za to las pełen sosen, brzóz i dębów. Markowski mieszka w podwarszawskim Józefowie. Dba o swoje drzewa i kocha swój dom.

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Patrycji Markowskiej

Patrycja Markowska i jej partner mieszkają na Saskiej Kępie w Warszawie.

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Aleksandry Kwaśniewskiej

Mieszkanie dostała po rodzicach, którzy przeprowadzili się do większego apartamentu. Kwaśniewska mieszka niedaleko centrum Warszawy. Jak sama mówi to fajna, cicha okolica. Sąsiedzi kochają Olę, Ola kocha sąsiadów. Ulubionym miejscem w mieszkaniu Kwaśniewskiej jest... kuchnia.

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Maryli Rodowicz

Wiele lat zajęło Maryli Rodowicz wprowadzenie się do tego domu. A był to wymarzony dworek gwiazdy. Ponad stuletni, w podwarszawskim Konstancinie. Gwiazda wyremontowała i urządziła po swojemu. Jak zdradzała w wielu wywiadach w tej willi straszy.

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Piotra Rubika

Piotr Rubik mieszka z żoną w jednym z warszawskich apartamentowców. Ale już niedługo przeprowadzi się do własnego domu. Jakiś czas temu dyrygent z ukochaną wmurowali kamień węgielny pod fundamenty inwestycji. Dom stanie na warszawskim Wilanowie.

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Grażyny Szapołowskiej

Grażyna Szapołowska, jak przystało na damę kina, mieszka w Wilanowie - ekskluzywnej dzielnicy Warszawy. Nie jest to nowoczesny apartament, lecz prawdziwy dom z duszą. Takie miejsca uwielbia aktorka.

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Grażyny Torbickiej

Grażyna Torbicka to królowa stylu. Gdy wraca z przyjęcia, czy z pracy, kocha gotować. Kiedyś robiła to częściej, jednak praca ją pochłania coraz bardziej. W tym domu wraz z mężem Adamem Torbickim zasiadają do wspólnych posiłków. Torbicka żartuje, że coraz częściej zdarza się jej gotowanie z "torebki".

Domy Gwiazd Domy Gwiazd Plotek Exclusive

Dom Urszuli

Urszula mieszka w Józefowie. Piękny dom gwiazdy robi wrażenie na wszystkich. To nie zwykły dom, a prawdziwy pałac!

To się nazywa ochrona przed paparazzi! Kayah zabarykadowała się w twierdzy, na osiedlu Radość w Warszawie. Oprócz zwykłego, metalowego płotu jest jeszcze olbrzymi, drewniany. Sprytnie! Fotoreporterzy mogą co najwyżej sfotografować płot. Ładny? To się nazywa ochrona przed paparazzi! Kayah zabarykadowała się w twierdzy, na osiedlu Radość w Warszawie. Oprócz zwykłego, metalowego płotu jest jeszcze olbrzymi, drewniany. Sprytnie! Fotoreporterzy mogą co najwyżej sfotografować płot. Ładny? Plotek Exclusive

Kayah

To się nazywa ochrona przed paparazzi! Kayah zabarykadowała się w twierdzy, na osiedlu Radość w Warszawie. Oprócz zwykłego, metalowego płotu jest jeszcze olbrzymi, drewniany. Sprytnie! Fotoreporterzy mogą co najwyżej sfotografować płot. Ładny?

Piotr Gąsowski to ma klawe życie. Aktor dorobił się niezłej fortuny. Skąd takie wnioski? Kupiła sobie właśnie wypasiony apartament w Międzyzdrojach. Piotr Gąsowski to ma klawe życie. Aktor dorobił się niezłej fortuny. Skąd takie wnioski? Kupiła sobie właśnie wypasiony apartament w Międzyzdrojach. Plotek Exclusive

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski to ma klawe życie. Aktor dorobił się niezłej fortuny. Skąd takie wnioski? Kupił sobie właśnie wypasiony apartament w Międzyzdrojach, miejscowości uwielbianej przez polskie gwiazd. Nic więc dziwnego, że Gąsowski wybrał właśnie ten kurort. I nie jest to tania impreza. W tym apartamentowcu 40 metrowe mieszkanie kosztuje prawie 400 tysięcy złotych. Przypuszczamy, że Gąsowski musiał zakupić większe mieszkanie, bo ma przecież Anię Głogowską i dziecko. A 100 metrowy apartament kosztuje tu prawie MILION złotych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.