• Link został skopiowany

Marcelina Zawadzka wyjawia szczegóły Sylwestrowej Mocy Przebojów. "Będzie niespodzianka dla widzów"

Marcelina Zawadzka to jedna z prowadzących tegorocznej odsłony Sylwestrowej Mocy Przebojów. Prezenterka aktualnie prowadzi zaawansowane przygotowania do wyczekiwanego wydarzenia. W jednym z wywiadów wyjawiła, że na widzów telewizji Polsat czekają niespodzianki.
Marcelina Zawadzka wyjawia szczegóły Sylwestrowej Mocy Przebojów. 'Będzie niespodzianka dla widzów'
fot. KAPiF

Sylwestrowa Moc Przebojów ma obfitować w wielu różnorodnych artystów. Oczywiście nie zabraknie również gościa z zagranicy. W tym roku będzie to Michael Patrick Kelly. Jak się okazuje, to nie koniec atrakcji dla widzów, którzy zdecydują się spędzić Sylwestra z Polsatem. Jedna z prowadzących wydarzenie Marcelina Zawadzka właśnie zdradziła, że czeka ich całkiem niezła niespodzianka. 

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

Marcelina Zawadzka wyjawia szczegóły tuż przed Sylwestrem

Marcelina Zawadzka obok Agnieszki Kołodziejskiej, Pauliny Sykut-Jeżyny, Adama Zdrójkowskiego i Krzysztofa Ibisza poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów. W tym roku impreza telewizji Polsat ma odbyć się w Chorzowie. Organizatorzy zaprosili całą plejadę gwiazd. Na scenie wystąpią m.in.: Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski, Doda, Ralph Kaminski, Cleo i wiele, wiele innych. Jednak jak się okazuje, to jeszcze nie koniec niespodzianek od produkcji.

Będzie niespodzianka dla widzów. Z tego, co słyszałam, to będzie śpiewała osoba, która zazwyczaj tego nie robi. Ale to niespodzianka, więc nie mogę zdradzić, o kogo chodzi. A poza tym niespodzianek będzie sporo. Zaskoczymy choćby tym, co właśnie teraz robimy na planie, czyli kosmosem. Zapraszam serdecznie przed telewizory, bo będzie się działo! - powiedziała Marcelina Zawadzka w rozmowie z Polsat.pl.

Z tego, co do tej pory udało się ustalić, wiemy, że scena ma mieć aż 20 metrów wysokości, a wyglądem ma przypominać statek kosmiczny. Na jej oprawę wizualną składa się aż 500 metrów kwadratowych ekranów diodowych. Równie spektakularne mają być kosmiczne kostiumy gospodarzy.

 

Wszystko wskazuje na to, że w trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów cała ekipa będzie miała kolejny powód do świętowania. W Nowy Rok urodziny obchodzi jedna z występujących gwiazd. 

Dawid Kwiatkowski w Nowy Rok ma urodziny, więc cieszę się, że możemy wszyscy na scenie kroić tort i o godzinie dwunastej wspólnie cieszyć się zarówno jego świętem, jak i przejściem w 2023 rok. I to jedna z kolejnych przyczyn, dla których fajnie jest być w rodzinie Polsatu - zdradziła Marcelina Zawadzka w rozmowie z Polsat.pl.

Zamierzacie oglądać Sylwestra z Polsatem? Sylwestrowa Moc Przebojów startuje już 31 grudnia o godzinie 20:00. 

Więcej o: