W czwartek, 13 listopada, po godzinie 22. Marcin Rogacewicz niespodziewanie zabrał głos na Instagramie. Aktor postanowił uderzyć w uczestników i tancerzy z "Tańca z gwiazdami", zarzucając im hejt. Do tej pory aktor milczał, ale uznał, że miarka się przebrała.
"Bardzo długo milczałem, patrząc na to wszystko, co się dzieje 'od środka'. Obserwując i doświadczając ogromnego hejtu, milczałem dalej i robiłem swoje, jak to ja. Jestem twardy. Ponieważ wiem, że prawda zawsze się obroni sama i prędzej czy później wyjdzie na jaw. Tak się właśnie stało. Jesteście świadkami nieprawdopodobnego - jawnego już hejtu z imienia i nazwiska przeciwko nam, hejtu wśród uczestników i tancerzy tej 'wyjątkowej, jubileuszowej' edycji. Do tej pory nie mogę w to uwierzyć, co zobaczyłem i usłyszałem! Poza tym, co zostało wypowiedziane, mowa ciała mówi już wszystko. Brakuje mi słów, by opisać uczucie, którego doświadczyłem, widząc, co robią 'koleżanki i koledzy'. Nie umiem i nigdy nie umiałem o nikim myśleć źle. I wszystkim (przede wszystkim wam) życzę wszystkiego dobrego z całego serca. Bądźcie dla siebie dobrzy - szczególnie w tych trudnych czasach!" - napisał Marcin Rogacewicz na Instagramie.
Po wpisie Marcina Rogacewicza posypały się komentarze. Fani nie wiedzą, o co chodzi i dopytują aktora, co się stało. Choć ukochany Agnieszki Kaczorowskiej nie wyjaśnił, można się domyślać, że chodziło mu o zachowanie Tomasza Karolaka, który pokazał nagranie na żywo z prób przed finałowym odcinkiem "Tańca z gwiazdami". Gdy jeden z fanów zapytał, gdzie są Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz, w tle można było usłyszeć śmiechy. To jednak nie koniec, bo Tomasz Karolak postanowił odpowiedzieć - krótko i bardzo wulgarnie - "W d***e".
Agnieszka Kaczorowska nie byłaby sobą, gdyby nie skomentowała postu ukochanego. Napisała jedynie krótko: "Siła prawdy" i dodała emotikon czerwonego serca. Fani szybko stanęli po stronie pary. "Prawda zwycięży. Miłości i spokoju, duuużo spokoju dla was", "Bardzo mądre i dobrze napisane słowa panie Marcinie, życzę dalszych sukcesów i sił pokonywaniu siebie oraz pokazanie, że jesteśmy coś warci, żeby żyć normalnie", "Ludzie są okropni! Nie dajcie się hejterom! Jesteście cudowni i wspaniali!" - komentowali.
Influencer ocenił pączki u Gessler. "Za tę cenę powinny śpiewać, tańczyć i mówić komplementy"
Kaczorowska i Rogacewicz kończyli program, gdy nagle padła deklaracja. W studiu zawrzało
Strój Marty Nawrockiej w TVN24 nie był przypadkowy. Stylistka mówi, czego zabrakło
Pamiętacie skina z "Rancza"? Z brodą i wąsami możecie go nie poznać
Marta Nawrocka wypisała syna z edukacji zdrowotnej. Tak się tłumaczyła
Markowska szczerze o relacji z Kopczyńskim po rozstaniu. "To nie jest łatwe"
Finał "The Voice Senior". Wiemy, kto wygrał
Ewa Wachowicz opiekuje się mamą. Wyznała, jak godzi to z pracą
Mocne grafiki Damięckiej na walentynki. Spójrzcie na tę z Trumpem i Putinem