Ucho prezesa

Ucho prezesa

„Ucho prezesa” to polski komediowy serial internetowy, który oglądać możemy od 09 stycznia 2017 roku w serwisie Youtube. Autorem serialu i jednocześnie odgrywającym główną rolę jest Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju. Fabuła serialu nawiązuje do bieżących wydarzeń politycznych, jakie mają miejsce w Polsce.

Tytuł: „Ucho prezesa"
Gatunek: komediowy serial internetowy
Dystrybucja: platformy internetowe Youtube i Showmax
Autor: Robert Górski
Główne role: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska
Liczba odcinków: dystrybuowane na platformie Youtube - zaplanowanych 14, na Showmaxie- 16
Liczba serii: 1
Czas trwania odcinka: 9 – 17 minut
Facebook: facebook.com/UchoPrezesa/

Najważniejsze informacje

Pomysł na serial komediowy „Ucho prezesa” zrodził się w głowie lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju Roberta Górskiego w ubiegłym roku, a jego pierwszy odcinek pt. „Nowy gabinet” mogliśmy oglądać 09 stycznia 2017 roku. Początkowo serial dostępny był wyłącznie na platformie Youtube, a od lutego możemy oglądać go również na nowej platformie Showmax. Aktualnie, każdy kolejny nowy odcinek „Ucha prezesa” udostępniany jest najpierw odpłatnie na Showmaxie, a następnie po kilku dniach trafia na bezpłatną platformę Youtube. Z uwagi na wielką popularność, twórcy już dziś zapowiadają jesienią kolejną serię.

O czym jest serial „ Ucho prezesa”?

Każdy odcinek serialu „Ucho prezesa” jest niezależny od siebie i relacjonuje aktualne wydarzenia polityczne, jakie mają miejsce w Polsce pod rządami PiS. Główną postacią serialu jest prezes - w roli Jarosława Kaczyńskiego oglądać możemy twórcę serialu Roberta Górskiego. Akcja rozgrywa się w gabinecie prezesa. W każdym odcinku w gabinecie prezesa pojawiają się goście - m.in. politycy partii rządzącej. Prezes słucha składanych relacji z bieżących wydarzeń, wydaje polecenia dotyczące różnych działań rządu. W role gości wcielają się znani i lubiani twórcy kabaretów oraz aktorzy. W serialu możemy oglądać m.in. Pawła Koślika w roli Andrzeja Dudy, Mikołaja Cieślika w roli Mariusza Błaszczaka, Wojciecha Kalarusa, który wcielił się w postać Antoniego Maciarewicza, Magdalenę Kacprzak w roli Krystyny Pawłowicz czy Agnieszkę Pilaszewicz w roli Beaty Szydło. Co ciekawe, w serialu nie pada ani jedno nazwisko bohatera, jednak sposób gry nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tożsamości poszczególnych oglądanych w nim osób.

ucho prezesa

Więcej o:

ucho prezesa

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.