Robert Górski zdradził, jak poznał swoją o 14 lat młodszą żonę. "Zaintrygował mnie niesztampowy SMS"

Robert Górski w rozmowie z magazynem "Pani" opowiedział o tym, jak zaczęła się jego relacja z żoną. Okazuje się, że Monika Sobień wahała się, czy przyjąć zaproszenie kabareciarza na pierwszą randkę.

Robert Górski jakiś czas wziął ślub kościelny z Moniką Sobień, która jest od niego młodsza o 14 lat. Chwilę później para doczekała się dziecka. Twórca kultowego "Ucha Prezesa" udzielił już kilku wywiadów, w których zdobył się na intymne wyznania (szerzej na ten temat TUTAJ). Teraz w wywiadzie dla magazynu "Pani" para wspólnie opowiedziała o początkach jej związku. Podobno wszystko zaczęło się od... wiadomości SMS. 

Zobacz wideo Tak wygląda ''Ucho prezesa'' od kulis. Wszyscy chodzą jak w zegarku

Jak Robert Górski poznał swoją żonę

Robert Górski na swoim Instagramie zdradził, że razem z żoną udzielił obszernego wywiadu, z którego czytelnicy mogą dowiedzieć się, jak bardzo zgodną są parą.

Jeszcze kilka innych rzeczy mamy do siebie. W majowym magazynie "Pani" przepytali nas osobno, a później sprawdzili, ile się zgodziło. Zachęcam, można się pośmiać. A jak ktoś stary, to nawet wzruszyć - napisał Górski.
 

I choć wywiad w całości jeszcze się nie ukazał, to już teraz można przeczytać niektóre jego fragmenty. Najciekawszy jest zwłaszcza ten, w którym Górski i Sobień opowiadali o początkach swojej relacji. Okazuje się, że Monika Sobień miała przeprowadzić z twórcą kabaretowym obszerny wywiad. By się umówić, skontaktowała się z Górskim telefonicznie i wysłała mu niebanalnego SMS-a. 

Najpierw zaintrygował mnie niesztampowy SMS. Spojrzałem w internet, jak owa osoba wygląda, i to bynajmniej nie zniechęciło mnie do niej. Na żywo okazała się jeszcze ciekawsza. Monika zauroczyła mnie naturalnością. (...) Ma dystans do siebie, a to bardzo cenne - zdradził Górski. 

Monika Sobień nie krył też, że kiedy Robert Górski zaproponował jej randkę, zawahała się. 

Dobrze nam się rozmawiało. Później zamilkł, a po jakimś czasie zapytał o kolejne spotkanie. Odpowiedziałam: 'Stary, wiem, że proponujesz mi randkę, ale powiedz mi, jak wygląda twoje życie?'. Myślałam, że jest w związku z matką swojego syna. Okazało się, że nie, ale był do niedawna w innej relacji. Tamte sprawy pozamykał - mówiła. 

Przypomnijmy, że Robert Górski wcześniej był związany z Beatą Harasimowicz. To właśnie dla niej wcześniej zostawił matkę swojego 14-letniego syna, Katarzynę Osipowicz. Z obecną żoną, Moniką Sobień, ma córkę Malinę. Dziewczynka przyszła na świat na początku 2019 roku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.