Robert Górski został ojcem. Partnerka twórcy "Ucha Prezesa" pochwaliła się rozczulającym wpisem. "Melduję wykonanie zadania"

Robert Górski po raz drugi został ojcem. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie Monika Sobień, partnerka kabareciarza.

Robert Górski jest znany przede wszystkim z działalności w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Jednak w ostatnich latach widzowie pokochali przede wszystkim jego kreację w serialu "Ucho Prezesa". Artysta nieczęsto opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. Jakiś czas temu okazało się, że artysta i jego partnerka - Monika Sobień, spodziewają się dziecka. Jak się okazuje, właśnie zostali rodzicami.

Zobacz wideo

Robert Górski został ojcem

Monika Sobień od dłuższego czasu publikowała na swoim instagramowym profilu ciążowe zdjęcia. Dziennikarka wreszcie pochwaliła się, że została mamą. Partnerka Roberta Górskiego pokazała urocze zdjęcie. Jednocześnie zdradziła imię i płeć dziecka.

Panie prezesie, melduję wykonanie zadania. Malina Górska - napisała żartobliwie Sobień.
 

Natomiast w rozmowie z "Faktem" narodziny małej Maliny skomentowała Wioletta Staszczyk, menadżerka Roberta Górskiego.

Monika czuje się dobrze. Robert się cieszy z dziecka, ale jednocześnie niepokoi, że znowu powiedzą, że ociepla wizerunek Prezesa - powiedziała w rozmowie z tabloidem.

Przypomnijmy, że w 2018 roku Robert Górski rozstał się z Katarzyną Osipowicz, z którą ma już 13-letniego syna Antoniego.

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.