Bądź na bieżąco. Więcej stylizacji z czerwonego dywanu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.
29 kwietnia rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Camera w Krakowie, który potrwa do 8 maja. W agendzie są przeglądy produkcji filmowych z poszczególnych części świata, jak również retrospektywy najwybitniejszych twórców światowego kina niezależnego. Galę otwarcia w kinie Kijów prowadził Marcin Prokop, a z gwiazdami rozmawiał Olivier Janiak. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele znanych nazwisk. Kto zachwycał stylizacją?
Aktorka zachwyciła nie tylko ostatnią rolą i wokalem w filmie "Bo we mnie jest seks" opowiadającym historię wybitnej Kaliny Jędrusik, ale i wyglądem podczas festiwalu. Postawiła na granatową sukienkę przed kolano. Nie była to jednak klasyczna kreacja, a wszystko za sprawą bajecznych piór, które zdobiły dekolt. Stylizacje dopełniły długie, srebrne kolczyki, spięte włosy z opadającymi kosmykami oraz srebrne, błyszczące sandałki i puzderko.
Aktorka, o której kilka dni temu zrobiło się znowu głośno za sprawą premiery drugiej części erotyku "365 dni", pojawiła się na czerwonym dywanie w.…czerwonym garniturze. Trzeba przyznać, że kolory są wręcz identyczne, ciekawe czy taki był zamysł Lamparskiej. Krwisty zestaw połączyła z ciężkimi butami, a szkoda, zdecydowanie lepiej sprawdziłyby się lekkie sandałki. Nie zapomniała o torebce, tym razem w kolorze pomarańczy.. Wiemy, że blokowanie kolorów jest modne, ale tutaj coś nie zagrało. Należą się jednak brawa za sam garnitur i wystający transparentny top, takie połączenie to hit sezonu.
Kolejna gwiazda postawiła na modny komplet. Reżyserka wybrała różowy total "look" i wyglądała znakomicie. Szumowska ma na sobie najmodniejszy fason garnituru - ten z szerokimi, luźnymi spodniami i długą, jakby za dużą marynarką. To strzał w dziesiątkę! Całość świetnie wygląda z aksamitną koszulą w tym samym odcieniu i czarnymi sandałkami z odkrytymi palcami.
Więcej zdjęć gwiazd i detali znajdziesz w naszej galerii u góry.
Viki Gabor była w polskim jury Eurowizji. Tak zareagowała po przyznaniu 12 punktów Izraelowi
Jeden z członków polskiego jury Eurowizji wydał oświadczenie. Chodzi o punkty dla Izraela
Donald Tusk zaskoczył zachowaniem. Tak zareagował na uwagę o swoim wyglądzie
Polska przyznała na Eurowizji Izraelowi 12 punktów. Wiadomo, kto był w jury. W komentarzach armagedon
Natalia Niemen uderza w byłego męża i jego żonę. Chodzi o opiekę nad córką
Tłum polskich gwiazd zameldował się na meczu w Barcelonie. Żegnają Lewandowskiego
Mocny wpis Kwaśniewskiej po aferze wokół 12 punktów dla Izraela. "Przeczytałam skład jury i myślę..."
Eurowizja 2026. Polska przyznała Izraelowi 12 punktów. Rzeczniczka jury w środku nocy wydała oświadczenie
Polały się łzy. Tak Lewandowska zachowała się po ostatnim meczu męża. Potem dodała krótki wpis