Adam i Iza Małyszowie mają ogromny sentyment do Wisły. Obydwoje się tam urodzili i wychowywali, a później tam postawili nowoczesny dom, który robi ogromne wrażenie. Są przestrzenna wnętrza, urządzone ze świetnym wyczuciem stylu. Sam były skoczek uwielbia spędzać długie godziny w ogrodzie, o który bardzo dba. Przyjrzeliśmy się posiadłości Małyszów.
W żyłach Adama Małysza płynie krew sportowca. Przez długie lata kariery z pewnością wyrobił sobie wiele zdrowych nawyków, a jak wynika z jego mediów społecznościowych, te pozostały z nim aż do dzisiaj. W kuchni Małyszów ściany wypełnione są pojemnymi szafkami z motywem drewna, które przeplata biel. Na blacie stoi sokowirówka, w której przygotowuje pyszne napojowe owocowo-warzywne.
Adam i Iza Małyszowie sprawili sobie dość sporą posiadłość, na której zmieścił się między innymi ogród. Para hoduje tutaj własne warzywa, które wykorzystują do przygotowywania zdrowych posiłków. Bardzo dbają o tę część podwórka. Adam sam operuje koparką, dzięki której powstał, chociażby piękny podjazd. Małżeństwo znajduje również czas na chwilę relaksu przy grillu z przyjaciółmi i rodziną.
Małyszowie, projektując wnętrza zadbali o każdy szczegół. Ich salon prezentuje się niezwykle elegancko, czego zasługą są szare, granitowe ściany, których idealne dopełnienie stanowią beżowe zasłony z aksamitnego materiału. Z kolei jeśli chodzi o meble postawili na drewno z czarnymi wstawkami. Nad szafką RTV znajduje się telewizor, przed którym Adam Małysz spędza wieczory na oglądaniu sportowych zmagań.
Trzeba przyznać, że Małyszowie mają gust. Ich dom jest niezwykle funkcjonalny, ale przy tym robi ogromne wrażenie za sprawą eleganckich pomieszczeń. Wszystko jest dopieszczone na ostatni guzik. Więcej zdjęć z domu Adama i Izy Małyszów znajdziesz w naszej galerii na górze strony.
Horror w willi byłego premiera. Tortury, tajne dokumenty i podwójne morderstwo. Z domu polityka zniknęło tylko jedno
Nowe ustalenia po śmierci 24-letniej modelki z Wrocławia. Prokuratura zabrała głos
Obejrzałam pierwszy odcinek "Jestem jaki jestem". Nie sądziłam, że tak się to skończy
Dziennikarz TVN24 komentuje zachowanie Trumpa na mundialu. Zapowiada: To jeszcze nie koniec
Indonezyjska influencerka zszokowana jazdą pociągiem w Polsce. "Aż boisz się oddychać"
Nawrocki napisał do Dymnej z okazji jej 75. urodzin. Zwrócił uwagę na konkretną rzecz
Tak mieszkają Urbańska i Józefowicz. Wnętrza jak z innej epoki to dopiero początek
Płacę za Netfliksa, a i tak oglądam "Rodzinę zastępczą". Dlaczego? Odpowiedź jest prosta
Pokazali nowe zdjęcia zza kulis "Rancza". Szok, jak zmieniła się Lodzia. Te kadry to hit!