Pamiętacie Natalie Imbruglię? Dziś ma 39 lat i nie jest przeciwniczką operacji plastycznych: Niech każdy robi, co chce

Pamiętacie Natalie Imbruglię?

Natalie Imbruglia w przyszłym roku skończy 40 lat. Jednak w jej przypadku zdanie "ona nic się nie zmieniła", to nie kurtuazja.

Natalie Imbruglia na scenie muzycznej zadebiutowała w latach 90. Już pierwszy utwór "Torn" okazał się hitem. Zarówno na świecie, jak i w Polsce, grały go wszystkie rozgłośnie radiowe. Gdyby istniał wówczas Facebook, z pewnością wszyscy znajomi by go wówczas udostępniali.

Dziś piosenkarka ma 39 lat. To wiek, w którym wiele kobiet - zwłaszcza tych znanych - pragnie odwrócić czas i korzysta z pomocy chirurgii plastycznej. Okazuje się, że także Imbruglia przychylnie wypowiada się o poprawianiu urody.

Uważam, że ludzie powinni móc robić to, co chcą, aby czuć się szczęśliwi - powiedziała Imbruglia w programie "Mornings". - Ostatecznie jednak najpiękniej jest się starzeć z wdziękiem.

Imbruglia zachwyciła w programie gładką cerą i świetną figurą. Jak sama twierdzi, jej sekretem są dobre geny, racjonalne odżywianie i woda, którą pije często i w dużych ilościach. Oprócz tego gwiazda dużo ćwiczy - głównie jogę i pilates. Czy jej metody działają? Spójrzcie, jak wygląda obecnie.

<< NATALIE IMBRUGLIA DZISIAJ >>

 

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.