Córka pożegnała Andrzeja Turskiego. "Moi rodzice teraz znów są razem"

Dziennikarka zamieściła na Facebooku wzruszający wpis.

31 grudnia zmarł legendarny dziennikarz i prowadzący "Panoramy", Andrzej Turski . (Andrzej Turski nie żyje. Miał 70 lat ). Córka dziennikarza, Urszula Chincz , zamieściła na Facebooku wzruszający wpis i dodała zdjęcie swoich rodziców. Okazuje się, że Turski odszedł w rocznicę swojego ślubu.

Moi rodzice dziś obchodzą 43 rocznicę ślubu. A teraz znów są razem. Ogrom wsparcia i ciepłych słów od Was jest niezwykły. Dziękuję - napisała na Facebooku.

Ula Chincz.Ula Chincz. Facebook/UlaChincz Facebook/UlaChincz

Małżeństwo Turskich było dość burzliwe. Na pewno nie brakowało jednak w tym związku miłości. Para dwa razy miała się rozwieść. Zbliżyła ich do siebie choroba. Zofia Turska chorowała na raka jelita grubego, Turski cierpiał na nowotwór układu chłonnego. Para zawsze wspierała się. Zofia Turska odeszła w 2010 roku. (Dwa razy miał się rozwieść, ale mimo wszystko wspierali się z żoną w walce z rakiem. Poruszająca historia Andrzeja Turskiego) .

Zofia i Andrzej TurscyZofia i Andrzej Turscy KAPiF KAPiF

Owocem związku Turskich jest właśnie Urszula Chincz, która poszła w ślady ojca - prowadzi razem z Tomaszem Kammelem "Pytanie na śniadanie". Andrzeja Turskiego pożegnali też znani dziennikarze, dla których był mentorem (Znani wspominają Andrzeja Turskiego. "Kiedy był człowiekiem radia, wydawało się, że nikt go zastąpić nie może. Potem to samo wydawało się w telewizji" .

Urszula Chincz i Andrzej TurskiUrszula Chincz i Andrzej Turski KAPiF KAPiF

Vic

Więcej o: