Według Kuźniara "X-Factor" POWINNA WYGRAĆ Szulc?!

Programy rozrywkowe.

Już w niedzielę wielki finał " X-Factor ". Finaliści przygotowują się do grupowe występu ( zaśpiewają Bruno Marsa "Believe") oraz duetów z gwiazdami zaproszone przez TVN: Maciejem Maleńczukiem, Basią Trzetrzelewską i Alexandrą Burke. Kto wygra? Prowadzący show, Jarosław Kuźniar postanowił ocenić finalistów. Najmniej "ale" ma do Szulc.

Zastanawiam się też nad tym, na ile udział w "X-Factor" pomoże tym udział w karierze. Myślę tu na przykład o Genku. Otworzył się w tym programie, zmienił, wszedł o świata, którego kiedyś unikał. Ale czy kiedyś nie będzie tego żałował? Przecież grał, był znany w kręgach, w których chciał być znany, a teraz żyje w świetle jupiterów... On nadal wychodzi grać na ulicę, różnica polega jednak na tym, że gromadzi się przy nim więcej ludzi, bo już kojarzą tego faceta z przerzedzonymi, długimi włosami. Nie jestem też przekonany, czy Michał Szpak odnajdzie się poza program, gdy nie będzie mieć opieki jurorów, czy znajdzie pomysł na siebie i ludzi, którzy mu pomogą odnieść sukces. Fenomenem jest dla mnie Ada Szulc, która sobie bardzo ładnie radzi, a przecież nikt o niej wcześniej nie słyszał - powiedział w wywiadzie dla fakt .pl, Kuźniar.

Każdy ma prawo do swojego zdania, ale my nie podzielamy opinii Jarka. Być może Ada ma największe szanse na wygraną, ale też największe szanse na to, żeby szybko zniknąć...Porównania do Ali Janosz nie są przypadkowe. Szulc nie ma pomysłu na siebie jak Michał Szpak czy charyzmy i umiejętności przyciągania uwagi jak Gienek Loska . Jest taką słodką plasteliną, z której można ulepić wszystko. Dlatego TVN-owi najbardziej byłoby na rękę jej zwycięstwo. Tuż po finale zacznie tournée po: DDTVN, Kulisach Sławy...

Ally

Zobacz także:

Kulisy "X-Factor": Kuba rzuca kubkiem, Szpak płacze

Kim jest Ada Szulc z "X-Factora"?

Mozil: Sprzedałem się, ale drogo

Zgadazacie się z Kuźniarem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.