Polka robi furorę na próbach do Eurowizji! FOTO i WIDEO

Magdalena Tul wystąpiła

Magdalena Tul , która wczoraj wyleciała do Dusseldorfu na Eurowizję ma już za sobą pierwszą próbę. Piosenkarka dzisiaj rano zaśpiewała piosenkę "Jestem", którą otworzy eurowizyjne show 10 maja.

Według relacji obecnej na miejscu ekipy występ Tul wydaje się dopracowany od strony wokalnej i choreograficznej. Po konferencjach prasowych wszystkich zaprezentowanych piosenek Polka zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu dziennikarzy z całej Europy!

Wszystko wydaje się mocno i dobrze przećwiczone. Magda radzi sobie i z tańcem i śpiewem. Potrzebna jest tylko poprawa pracy kamer, z którymi Tul współpracuje bardzo dobrze - donosi serwis esctoday.com .
Generalnie jesteśmy zadowoleni z pierwszego występu, ale na pewno wprowadzimy pewne niewielkie zmiany. Wszystko ocenimy na spokojnie w hotelu, gdzie podejmiemy ostateczne decyzje - zdradziła Maria Makowska, przewodnicząca polskiej delegacji.

Na pewno będziemy przyglądać się poczynaniom naszej reprezentantki. Trzymamy kciuki za kolejne próby i przypominamy, że jeśli mieszkacie za granicą to 10 maja będziecie mogli głosować na Magdalenę .

Chyba po raz pierwszy od kilku lat możemy być dumni z polskiej reprezentantki.

Zobaczcie pierwszą próbę Magdaleny Tul:

Luna

Zobacz także:

Magdalena Tul już na Eurowizji

Dana International wraca na Eurowizję!

Polska wysoko w eurowizyjnych rankingach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.