Nergal WRÓCIŁ DO SZPITALA!

TYLKO U NAS szczegóły.

Kilkanaście dni temu pisaliśmy, że Adam Darski po kilkumiesięcznym pobycie w szpitalu i przeszczepie szpiku wyszedł do domu. Wokalista na początku czuł się dobrze. Kiedy wydawało się, że wszystko jest ok Adam znów poczuł się słabiej i musiał wrócić do gdańskiej kliniki. Jak zdradza nasze źródło:

Od kilku dni Darski znów jest w szpitalu. Osłabiony organizm próbuje zregenerować siły, ale niestety zdarzają się cięższe dni i wtedy chory musi wrócić na obserwacje. W przypadku osoby po przeszczepie szpiku, tak naprawdę wszystko może okazać się zagrożeniem.

Wiemy, że Adam nie mógł jeść nic poza kilkoma produktami zaleconymi przez lekarzy , przebywał w sterylnych i bezpiecznych warunkach. Niestety jak się okazuje, to nie wystarczyło, by wrócił do pełni zdrowia.

Najmniejsze bakterie mogą okazać się dla niego zagrożeniem. Dlatego Doda nie mogła odwiedzić Adama. Media oskarżały ją o to, że zamiast być przy narzeczonym ona siedzi w Warszawie. Gwiazda mówi w rozmowie z "SHOW":

Adam wciąż nie może widzieć się z nikim, kto nosi zalążek jakiejkolwiek choroby, choćby zwyczajny katar. (...) Codziennie robię sobie wymazy z nosa. Dzięki temu wiem, czy jeszcze trawi mnie ten przeklęty wirus czy już odpuścił.

Miejmy nadzieję, że wszystko znajdzie swój szczęśliwy finał jak najszybciej.

Aik

Zobacz także:

Doda: Mam niezły sajgon

Dodzie wyskoczył jej sutek! FOTO

Doda pomaluje Pałac Kultury na różowo!

Więcej o: