Smolińska z "Top model" dostała pracę w TVN Style!

Będzie asystentką Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Marzenia się spełniają. Przekonała się o tym Kasia Smolińska z programu "Top model. Zostań modelką", która przyszła na casting do show z myślą o zrobieniu kariery medialnej. Została przyjęta na staż do telewizji kobiecej TVN Style. Będzie asystentką gwiazdy stacji, Karoliny Korwin-Piotrowskiej przy programie "W kinie i na kanapie" .

Kasia wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie podczas zajęć dziennikarskich, które prowadziłam w "Top Model". Od początku programu przykuwała uwagę nie tylko urodą, ale i dużą inteligencją. W trakcie zajęć ze mną pokazała, że jest spontaniczna, profesjonalna i potrafi przyjmować uwagi, często cierpkie, na temat swej pracy - nie obraża się, tylko uczy. To wszystko w połączeniu z jej niewątpliwym urokiem osobistym, ambicją i pracowitością, daje dobry prognostyk na przyszłość - twierdzi Karolina Korwin-Piotrowska.

Kasia z Top Model: zagram w filmie.Kasia z Top Model: zagram w filmie. MODELKI.PLEJADA.PL

Kamera ją lubi. Karolina Korwin-Piotrowska pokaże Kasi telewizję od kuchni.

Z Kasią zaczynamy od podstaw - zobaczy teraz, czym jest telewizja, jak powstaje program, na czym polega montaż , praca w grupie i praca researchera. Pozna tę pracę od kuchni. Nie będzie gwiazdą z Top Model, tylko dziewczyną, która ma ciężko pracować i ma szansę nauczyć się jak najwięcej o telewizji. Co będzie dalej - zobaczymy. Kasia podczas rozmowy ze mną po programie przyznała, że media były jej marzeniem i zajęcia ze mną jeszcze bardziej ja w tym utwierdziły. Jak widać, marzenia się spełniają.

Kasia w programie "Top model" wykazała się sprytem i inteligencją. Smolińska nadaje się zarówno do reklam telewizyjnych, jak i programów rozrywkowych. Myślicie, że będzie lepszą dziennikarką niż modelką?

Sancita

Zobacz także:

Gwiazdy "Top model" balują

Kasia Smolińska zrobi karierę w telewizji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.