Plotek i Edyta Górniak dla WOŚP

Zobacz, co przekazała Edyta Górniak.

Ruszył XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Jerzy Owsiak i wolontariusze będą zbierać pieniądze NA ZAKUP SPRZĘTU DLA DZIECI Z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYMI.

Dziś rusza wspólna aukcja internetowa Plotka i Edyty Górniak na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . Do wylicytowania naszyjnik zainspirowany logotypem Edyty Górniak i kartki z autografami artystki.

Dla Edyty Górniak logotyp jest symbolem otwarcia nowego etapu w jej życiu. Autorem naszyjnika jest bliska osoba z otoczenia artystki. Warto dodać, że są tylko dwa egzemplarze tego naszyjnika z logotypem Edyty. Jeden posiada sama artystka, a drugi może być Twój...

Mamy dla Was również kartki od Edyty z noworocznymi życzeniami. Na jednej z kartek przekazanych na naszą aukcję Edyta napisała: "Statek bezpieczny jest tylko w porcie, lecz nie po to budujemy statki".

Naszyjnik z logotypem i kartki już możecie licytować pod tym linkiem.

Edyta GórniakEdyta Górniak kapif

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Zachęcamy do licytowania także prezentów od Radka Majdana czy bluz Natalii Lesz na innych aukcjach Plotka. I pamiętajcie, że cel aukcji jest szczytny więc liczmy na waszą hojność i zaangażowanie.

Zobacz także:

Plotek i Radosław Majdan dla WOŚP

Plotek i Natalia Lesz dla WOŚP

Edyta Górniak

Więcej o: