Mam Talent: Dziewczyny w finale!

Za nami pierwszy półfinałowy odcinek na żywo.

W pierwszy odcinku "Mam Talent" na żywo wystąpili: zespół Flexi, Cher, Ibrahim Mahmoud, Patrycja Malinowska, Michał Grobelny, kwartet Bacewicz i kabaret Yclan. Jurorzy byli bardzo surowi w ocenach. Na samym początku dostało się grupie Flexi. Kuba Wojewódzki powiedział:

To było smutne. Ja to już widziałem!

Trochę lepsze nastroje wzbudziła Cher , ale jury potraktowało ten występ raczej z przymrużeniem oka. Agnieszka Chylińska :

Jesteś wariatem, ale pozytywnym.

Później na scenę wkroczyła Patrycja Malinowska. Uwiodła jurorów i publiczność swoją bezpretensjonalnością i brawurowym wykonaniem piosenki "Mercy" z repertuaru Duffy. Kuba podsumował:

Jesteś najlepsza!

Po Patrycji nutkę egzotyki zapewnił sympatyczny egipcjanin Ibrahim Mahmoud . Wszystkim się podobało. Kuba skwitował:

Ja się cieszę, że facet w turbanie występuje tutaj a nie w serwisie informacyjnym.

Potem na scenie pojawili się Michał Grobelny, kabaret Yclan, kwartet Bacewicz. Wszyscy zostali skrytykowani. Jury zgodnie uznało, że ich występy castingowe były lepsze niż półfinałowe. Prawdziwe emocje zapewnił dopiero występ Magdy Welc. 11-latka zaśpiewała piosenkę z repertuaru zespołu Dżem i oczywiście powaliła wszystkich na kolana. Pojawiło się jednak małe "ale". Małgorzata Foremniak :

Chciałabym byś śpiewała nieco mniej poważny repertuar.

I gdy wszyscy myśleli, że komentarze jurorów będą tak ostre jak wtedy gdy śpiewała Klaudia Kulawik, Agnieszka Chylińska powiedziała:

Nie ważne co śpiewasz, za twoim głosem się po prostu tęskni.

Ostatecznej decyzji dokonali widzowie. Wybrali do finału Magdę Welc. Wspólną decyzją jurorów i telewidzów na drugiej pozycji do finału przeszła także Patrycja Malinowska.

Dziewczynom oczywiście gratulujemy i życzymy powodzenia w najtrudniejszym etapie.

Aik

Zobacz także:

Zwycięzcy australijskiego "Mam talent" wymiatają! WIDEO

5 Wielkich przegranych "Mam Talent"

Wybrano półfinałową 40-stkę MAM TALENT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.