30 Seconds To Mars - This Is War - edycja kolekcjonerska na horyzoncie

Gratka dla fanów 30 Seconds To Mars! 15 listopada na sklepowych półkach znajdziecie kolekcjonerską edycję ich ostatniej płyty z wieloma niepublikowanymi dotąd nagraniami.

Po ogromnym światowym sukcesie singla "Closer To The Edge" zespół 30 Seconds to Mars przygotowuje się do wydania niecierpliwie wyczekiwanej nowej wersji "Hurricane" z udziałem Kanye Westa, która trafi na anteny radiowe 4 października. Singiel pojawi się także na nowej wersji kolekcjonerskiej płyty "This Is War" z 2009 roku.

Ekskluzywna edycja zawiera także głośne koncertowe covery, których wydania domagali się fani, a mianowicie interpretacje przebojów "Bad Romance" Lady Gagi i "Stronger" Kanye Westa zarejestrowane w programie BBC Radio 1 "Live Lounge". Słuchacze uznali ten drugi za najlepsze nagranie w historii audycji.

Kolekcjonerskie wydanie "This is War" zawiera także DVD z wieloma dodatkami, w tym teledyskami do "Kings & Queens" i "Closer To The Edge" oraz materiałami zza kulis.

CD:

Escape

Night of the Hunter

Kings and Queens

This is War

100 Suns

Hurricane

Closer to the Edge

Vox Populi

Search and Destroy

Alibi

Stranger in a Strange Land

L490

DVD:

Closer To The Edge

Kings & Queens

Making of Kings and Queens

Into the Wild EPK

Behind the Summit

War is Coming spots

Photo Gallery

Tylko dla przypomnienia, po bardzo dobrym przyjęciu 30 Seconds To Mars grupa zawita do nas ponownie jeszcze przed końcem roku. Zespół zagra 14 listopada na warszawskim Torwarze.

Kupicie płytę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.