Marina: Nie słucham Dody

Muzyka Dody to zupełnie nie mój klimat. Na innych klimatach się wychowałam i w innych klimatach gustuję - stwierdziła Marina.

Marina Łuczeno znów jest w centrum zainteresowania. Wszystko za sprawą jej nowego singla "Pepper Mint" i... nowego singla Dody "Bad girls". Młoda wokalistka twierdzi, że odrzuciła tę piosenkę, bo do niej nie pasowała. Jej zdaniem bardziej pasuje do Dody . Jakie zdanie Marina o Dodzie ?

Nie znam Doroty. Niewiele mogłabym o niej powiedzieć. Nie mam do ludzi jakiejś nienawiści, zazdrości. Ja się rzadko nawet kłócę. Nigdy nie miałyśmy żadnej konfrontacji słownej. Muzyka Dody to zupełnie nie mój klimat. Na innych klimatach się wychowałam i w innych klimatach gustuje. Dorota śpiewa "Bad girls" i nie mam z tym żadnego problemu. Ta piosenka do mnie nie pasuje. Zdecydowanie bardziej pasuje do Dody - powiedziała Marina w wywiadzie dla wideoportalu.

Doda w dzisiejszym "Pytaniu na śniadanie" zasugerowała, że sprawa skończy się w sądzie. Wokalistka twierdzi, że utwór został napisany z myślą o jej osobie. To dopiero początek letniej konfrontacji Dody z Mają Sablewską , Dody z Mariną, Dody z Edytą Górniak. Zapowiada się gorące lato.

Szaza

Zobacz także:

PEŁNA WERSJA singla Mariny

Marina nie nagrywa z Tede. A z kim?

Doda i Marina mają tego samego producenta!

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.