The Sims 3: Kariera - KONKURS

Wygraj dodatek do trzeciej części Simów - The Sims 3: Kariera!

Już niedługo, 4 czerwca, światło dzienne ujrzy drugi dodatek do The Sims 3 - The Sims 3: Kariera . Z tej okazji Kotek przygotował dla Was konkurs, w którym możecie wygrać właśnie ten dodatek :)

Wygraj zestaw The Sims 3 + The Sims 3: Kariera!

Dzięki The Sims 3: Kariera gracze będą mogli podjąć się wielu niesamowitych i zróżnicowanych zawodów. Nic nie stanie na przeszkodzie, aby zostać pogromcą duchów, wynalazcą, rzeźbiarzem czy detektywem. Dzięki własnej pracy, Simowie zmienią swoje miasteczko nie do poznania, wybierając na przykład zawód architekta. Kariera stylisty lub artysty tatuażu pozwoli dyktować nowe trendy w modzie. Po raz pierwszy gracz poczuje, w jaki sposób życie zawodowe jego postaci, wybór dobrych lub złych zachowań, wpłynie na ich losy. Przyszłość Simów, ich sukces lub porażka, leży w Waszych rękach!

Co zrobić, aby wygrać?

1. W kilku zdaniach napisz, jak wyobrażasz siebie za 10, 15 lat. Jaką karierę wybierzesz? Zostaniesz szalonym naukowcem, albo nieposkromionym fryzjerem? Kotek liczy na Waszą inwencję!

2. Odpowiedź i swoje dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick na Kotku) prześlijcie na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule wpiszcie THE SIMS 3: KARIERA

4. Na Wasze maile Kotek czeka do przyszłego poniedziałku, 7 czerwca , do końca dnia

5. Nagrody (zestawy: gra The Sims 3 i dodatek The Sims 3: Kariera ) powędrują do trzech osób, które najfajniej, najoryginalniej opiszą swoją przyszłość

Powodzenia!

Więcej informacji o grze The Sims 3 znajdziecie TUTAJ

Sponsorem nagród jest Electronic Arts Polska

>>regulamin<<

Więcej o: