Hannah Montana sezon 2 w częściach już na DVD!

Lubisz serial Hannah Montana? Teraz możesz mieć ulubione odcinki w domowych zbiorach!

Życie nastolatków nie jest łatwe, nawet dorośli muszą to przyznać. Szczególnie, gdy kończą jedną szkołę i rozpoczynają naukę w liceum. Jak sobie z tym poradzić, gdy w dodatku na swoich barkach nosi się wielką tajemnicę? Grunt to wsparcie rodziny i przyjaciół!

Miley Stewart to typowa nastolatka, która próbuje odnaleźć się w nowym środowisku. Aby prowadzić względnie normalne życie, Miley nie może nikomu powiedzieć, że... jest supergwiazdą znaną wszystkim jako Hannah Montana! Tak łatwo się zagubić, gdy blask fleszy przeplata się ze szkolnym dzwonkiem... Jak rozpoznać prawdziwych przyjaciół i strzec się intryg? Komu zaufać, a kogo unikać? Co doradzić, gdy ryzyko wykrycia tajemnicy jest tak duże? I jak nie pęknąć ze śmiechu, gdy komiczne sytuacje nadarzają się na każdym kroku?

" Hannah Montana " jest obecnie bijącym rekordy popularności amerykańskim sitcomem dla młodzieży. Grająca w nim główną i tytułową rolę Miley Cyrus to jedna z najbardziej znanych nastoletnich gwiazd na świecie. Serial doczekał się licznych ścieżek dźwiękowych, trasy koncertowej "Best of Both Worlds Tour" oraz kinowej ekranizacji "Hannah Montana: Film". W 2007, 2008 i 2009 otrzymywał nominację do nagrody Emmy w kategorii "Najlepszy Program Dziecięcy".

" Hannah Montana " na DVD to gwarancja najlepszej zabawy. Sezon 2. serialu jest dostępny w 4 częściach - każda w przystępnej cenie (ok. 30zł). Dwie pierwsze mają premierę już 16 kwietnia , na dwie kolejne trzeba będzie poczekać do 14 maja .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.