Edyta Górniak przeżywa ostatnio ciężkie chwile. Rozwód, rozłąka z synem i całe zamieszanie wokół show "Tylko Nas Dwoje" z pewnością wpłynęły na samopoczucie artystki. Edyta po jednym z koncertów potrzebowała rozmowy z jakąś osobą i w tym celu udała się do garderoby... Agnieszki Chylińskiej .
- Spotkanie, o które Edyta mnie poprosiła, było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Rozmawiałyśmy o dzieciach i ich wychowywaniu. Później uścisnęłyśmy sobie dłonie i życzyłyśmy powodzenia - powiedziała "Faktowi" Agnieszka.
Wokalistki rozmawiały ze sobą około godziny. Wizyta Górniak zaskoczyła samą Chylińską. Zrozumieć decyzje Edyty naprawdę nie jest łatwo. " Fakt " sugeruje, że być może Edyta chce nagrać duet z Agnieszką . Wyobrażacie to sobie?
Szaza
Olejnik zapytała Owsiaka o jego wynagrodzenie. Lider WOŚP mówi wprost
Zenek Martyniuk zareagował na wywiad Faustyny. Takiego zachowania nikt się nie spodziewał
Co dalej z Kwiatem Jabłoni? Muzycy wyjawili powód zawieszenia działalności zespołu
Syn Bachledy-Curuś nie umie polskiego. Aktorka tłumaczy, dlaczego
Syn Wiśniewskiego skończył pięć lat! Pod urodzinowym wpisem Poli lawina komentarzy
Miller mieszka luksusowo, ale wnętrza nie są z katalogów. Ogród robi wrażenie
Niebezpieczna sytuacja na koncercie Skolima. Muzyk zabrał głos. Tak zareagował
Wnuczka legendy sportu usłyszała wstrząsającą diagnozę. Przeszła przez piekło bólu i strachu
Zaskakująca relacja Barona i mamy Kubickiej. Tak skomentował jej zdjęcie