Wygraj bilety na "Oświadczyny po irlandzku"

Romantyczna komedia przed Walentynkami.

Zbliżają się Walentynki w związku ze świętem zakochanych zorganizowaliśmy dla Was konkurs. Weźcie udział w naszym konkursie! Mamy dla was aż siedem podwójnych zaproszeń na komedię romantyczną "Oświadczyny po irlandzku" . Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na wygraną?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Ile dni ma luty w roku przestępnym?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na mail konkurs(at)plotek.pl z dopiskiem "oświadczyny". W mailu prosimy napisać miasto, w którym możecie odebrać bilety. Konkurs trwa od 04.02.10 do 07.02.10 do godz 12, ogłoszenie wyników 08.02.10 w poniedziałek o godzinie 15. Spośród dobrych odpowiedzi wylosujemy 7 poprawnych z każdego miasta. Zwycięzców dodatkowo poinformujemy mailem. Nie zapomnijcie, by prócz odpowiedzi na pytanie w treści maila podać swoje imię, nazwisko i miasto, w którym chcecie obejrzeć film.

Nagrody to podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans filmu "Oświadczyny po irlandzku" w siedmiu kinach w Polsce (jedno podwójne zaproszenie w każdym mieście). Wejściówki można będzie wykorzystać w dniach 9-11 lutego . Oto lista kin:

Warszawa - CC Sadyba

Kraków - CC Plaza

Gdańsk - CC Krewetka

Wrocław - CC Korona

Poznań - CC Plaza

Łódź - CC Manufaktura

Katowice - CC Silesia

Powodzenia

"Oświadczyny po irlandzku" trailer:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.