Sara May: Matka dziecka musi być niezła w te klocki

Jedzie także po Dodzie.

Można było przypuszczać, że głos w sprawie dziecka Piotra Tymochowicza zabierze Sara May . W medialnej wojnie udział biorą już sam zainteresowany, Paweł Pawelec z radia Eska oraz Doda . Jeżeli Doda ma zapłacić milion złotych Tymochowiczowi za zabranie głosu w jego sprawie, to ile powinna zatem zapłacić Sara? Sami oceńcie:

Inna sprawa, że matka dziecka musi być niezła w te klocki, skoro potencjalnie obaj panowie mogli uwierzyć że są ojcami. Proponuję nie ekscytować się na razie i poczekać na rozwój sytuacji, bo może się okazać, że matka dziecka spała jeszcze z jakimś innym radiowcem bądź dziennikarzem. Przecież jutro może zgłosić się kolejny potencjalny tata - czytamy na blogu Sary.

Panna Żal nie szczędzi też słów krytyki samej Dodzie:

A co do Dody, to kobita powinna zastanowić się poważnie nad sobą i nie pakować się z butami w czyjeś prywatne życie, zwłaszcza, że w grę wchodzi dziecko, które niczemu nie jest winne. Doda po tych całusach z kaczorkiem chyba kompletnie straciła rozum. Zresztą takie sprawy powinno się roztrzygać w sądzie a nie na forum publicznym. P.s ...Słyszeliście, że Doda jest zaledwie po zawodówce - pisownia oryginalna.

Kto jeszcze się wypowie ws. Afery Tymochowicza?

Więcej o: