Polscy barmani podbijają świat

Tomek Małek i Marek Posłuszny występowali w pierwszej edycji "Mam talent".

Duet Flair Factory to Tomek Małek i Marek Posłuszny . Ich występy mogliśmy oglądać w I edycji "Mam Talent" . Są wielokrotnymi zwycięzcami i finalistami największych polskich i zagranicznych zawodów barmańskich, w USA, Francji, czy Wielkiej Brytanii.

Tomek i Marek są obecnie najlepszymi barmanami flairowymi w Polsce. Jak sami tłumaczą flair to niekonwencjonalna i efektowna pasja stała się ich sposobem na życie. Małek w swojej karierze jako zawodnik zdobył już dwa tytuły mistrza świata w Londynie w 2009 roku i w Las Vegas w 2008 roku oraz vice-mistrzostwo świata w Szanghaju, natomiast Marek Posłuszny na tych samych mistrzostwach świata zajął odpowiednio trzecie i czwarte miejsce.

Wspólna pasja i chęć rozwoju tej widowiskowej sztuki barmańskiej sprawiły że wspólnie założyli grupę Flair Factory . Dzięki temu wszyscy którzy chcą: nauczyć się jak w efektowny sposób przyrządzać cocktaile przezwyciężając siłę grawitacji lub uświetnić swoją imprezę elektryzującym pokazem mogą teraz skorzystać z doświadczenia mistrzów .

Więcej o: