Józefowicz: "Ja tego werdyktu nie rozumiem"

Natasza ukrywa się przed światem, a Józefowicz atakuje Anię Muchę!

Od finału " Tańca z gwiazdami " minął już ponad tydzień, ale emocje związane z przegraną Nataszy Urbańskiej wciąż nie opadają. Kolorowa prasa donosi, że gwiazda bardzo przeżyła swoją kolejną porażkę, dlatego też unika mediów i nie odbiera telefonów . "Show" donosi, że Natasza odwołała nawet wizytę w programie "Dzień Dobry TVN" dzień po finale oraz zaplanowany wcześniej występ w "Szymon Majewski Show".

Ja tego werdyktu nie rozumiem. Jest to głęboko niesprawiedliwe - powiedział w rozmowie z "Show" rozżalony Józefowicz.
Ania, choć jest dziewczyną ambitną i pracowitą, po prostu nie miała szans. Jej uroda i niewątpliwy wdzięk nie były w stanie ukryć jej nieporadności na parkiecie. Taniec nie jest jej żywiołem. A Natasza tańczyła fenomenalnie! - dodał.

Z tą opinią zgadza się jury programu oraz choreograf " Tańca z gwiazdami " - Agustin Egurrola .

Na pewno lepiej tańczyła Natasza. Była absolutnie zachwycająca - powiedział Agustin.

Jak słusznie zauważa "Show" i jego pozostali rozmówcy, Urbańska tańczyła lepiej od Muchy , ale w programie nie o to chodzi . Liczy się cała otoczka wokół występów, którą tworzy sama gwiazda i sprytne manipulowanie uczuciami widzów . Ania Mucha była w tym lepsza od szczerej, skupionej na tańcu Urbańskiej ...

A skoro wszyscy wiemy, że Natasza tańczyła znacznie lepiej , to dlaczego nie może ona potraktować swojej przegranej jako wygranej i wykorzystać promocji i prasy dobrej, jak nigdy dotąd?

Więcej o: