Krupa o akcji dla PETA: Jestem wierzącą osobą i jestem dumna z tego co zrobiłam!

Joanna Krupa chciała wywołać skandal i udało jej się. Wszystko zrobiła z myślą o cierpiących zwierzętach. Co teraz mówi?

Joanna Krupa jest od kilku dni na językach całej Polski. Zamieszanie zaczęło się po tym jak modelka wzięła udział w kampanii PETA nawołującej do adoptowania zwierząt. Niestety wiele osób oburzyło to, że Joanna wystąpiła w reklamie topless i zasłoniła się tylko krzyżem.

Joanna Krupa w kampanii dla PETAJoanna Krupa w kampanii dla PETA Gazeta

Kinga Rusin i Bartosz Wglarczyk rozmawiali dzisiaj z Joanną Krupą  przez Skypa. Czy w USA też wywołała zamieszanie?

Duży skandal zrobiłam w USA. Jestem dumna z tego co zrobiłam. Zaryzykowałam reputacje, żeby coś zrobić dla zwierząt. Jestem wierzącą osobą, ale ten krzyż, który użyłam nie ma nic wspólnego z Jezusem. Wiedziałam o tym, że będzie wokół tego szum. Musiałam coś zrobić, żeby szok był. Cierpienie, miłość, nadzieja, wiara - to dla mnie oznacza ten krzyż. To samo przeżywają psy z których się skórę zdziera jak są jeszcze żywe. Wszystko dla nich zrobię - powiedziała podczas dzisiejszego "Dzień dobry TVN" Joanna Krupa.

Udział w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami" przyniósł Joannie Krupie wielką popularność. Teraz modelka chce zdobyć serca Polaków i w przyszłym roku planuje przyjechać do naszego kraju.

Menadżerka modelki w dzisiejszym "Dzień dobry TVN" zdradziła, że we wrześniu Joanna weźmie udział w jednym z polskich programów rozrywkowych. Może być to program o tańcu lub modelkach. Zachęciła stacje do walki o Krupę...

Szaza

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.