Chamski o finale JOŚ: Mają nade mną przewagę, ale nie mam kompleksów!

Artur Chamski chciałby po raz drugi wygrać program Jak oni śpiewają. Myślicie, że mu się uda?

W sobotę odbędzie się finał mistrzowskiej edycji " Jak oni śpiewają ". Szykuje się wielka feta, ponieważ będzie to zakończenie ostatniej odsłony polsatowskiego show. W finale znaleźli się: Krzysztof Respondek , Agnieszka Włodarczyk i Artur Chamski . Ten ostatni wierzy w to, że uda mu się odnieść drugie już zwycięstwo.

W zasadzie to mam szanse jak 1 do 3. Nie wiem, czy to dużo, czy mało. Chciałbym wygrać, ale gdy będę drugi czy trzeci nie będę traktował tego jako porażki. IV edycja "Jak Oni śpiewają" przygotowała mnie do tego, aby uwierzyć, ze jestem równorzędnym kandydatem do zwycięstwa - tak jak Krzysiek Respondek czy Agnieszka Włodarczyk. Oczywiście Krzysiek i Agnieszka, mają nade mną przewagę w doświadczeniu zawodowym, ale nie czuję wobec nich żadnych kompleksów, a tym bardziej nie czuję się gorszy. Poprzednia wygrana była jednym z najpiękniejszych momentów w moim życiu i bardzo chciałbym aby się ten moment powtórzył  - powiedział Artur Chamski

kapif

W finale gwiazdy będą walczyć o Perłowy Mikrofon oraz podróż marzeń, w którą laureat pierwszego miejsca poleci na pokładzie prywatnego samolotu. Kontrakt płytowy nie jest przewidziany jako nagroda główna, ponieważ w finale " Jak oni śpiewają " znaleźli się sami zwycięzcy programu, którzy taki kontakt mają już dawno podpisany.

Komu kibicujecie? 

Szaza

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.