Brüno: Doda ma taki zdzirowaty styl!

Główny bohater takich filmów jak Brüno czy Borat - ocenia styl Dody i Joli Rutowicz. Ostro!

Sacha Baron Cohen to najbardziej znany brytyjski komik na świecie. Wyśmiewa gangsterów, homoseksualistów i gwiazdorów. Ostatnio ocenił nawet wizerunek sceniczny Dody !

Wow, to jakby polska Madonna i żeńska wersja Pink! Żeby naprawdę być jak Madonna, musi częściej zmieniać wygląd, czyli co jakieś 2 miesiące, i podkręcić swoją posuwalność! Jak dotąd zaliczyła tylko jednego męża i zero kinder. W jej wieku Madonna miała taki przerób, że musieli importować kolesi do Los Angeles, żeby zdążać za jej popytem (...)Doda ma taki zdzirowaty styl, że przy niej Lady Gaga wychodzi na Hilary Clinton. Zresztą bez makijażu i tak nie ma żadnej różnicy! - powiedział Borat portalowi onet.pl

Doda świadomie wykreowała sobie taki styl, więc z pewnością nie przejmie się wypowiedzią komika. A co Brüno sądzi na temat Joli Rutowicz ?

Mein Gott, ale porażka. Co za desperacja. Nie zdziwota, że ma "z" na koniuszku nazwiska, bo właśnie tam jest jej miejsce. Jeśli to ma być konkurencja dla Dody, zaczynam rozumieć, czemu według Was ona ma klasę. Mein gut rada dla niej - kup sobie piękną torebkę Louisa Vuittona i chodź z nią na głowie - stwierdził Cohen.

Brüno ostro pojechał po naszych gwiazdeczkach. Plotek czeka na ripostę. Będzie międzynarodowy konflikt?

Jola Rutowicz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.