Finał Akademii Tenisa Disney Channel za nami - znamy zwycięzców!

Tegoroczna Akademia Tenisa Disney Channel była pełna utalentowanych osób. Najlepszymi z najlepszych okazały się Smoki Tenisowe Asy AZS Poznań!

W ubiegły weekend, na kortach tenisowych Śródmiejskiego Ośrodka Rekreacji Solec w Warszawie wyłoniono zwycięską drużynę tegorocznej Akademii Tenisa Disney Channel . Smoki Tenisowe Asy AZS Poznań z Poznania, w zawziętej walce pokonały 93 najlepszych zawodników z całego kraju.

Zawodnikami drużyny Smoki Tenisowe Asy AZS Poznań są: Nina Kromolicka, Wiktoria Rutkowska, Rozalia Lechna, Bartosz Łosiak, Mateusz Gajewski, Paweł Wylegalski w wieku 9-10 lat. W finałowym meczu pokonali oni drużynę Tnące Rakiety Dąbrowa Górnicza zdobywając wręczany przez Polski Związek Tenisowy puchar oraz nagrodę główną -wyjazd na narty do Słowacji.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że ciężka praca i determinacja naszej drużyny zostały nagrodzone. Cieszymy się, że wygraliśmy i że braliśmy udział w tak fantastycznym sportowym wydarzeniu, w trakcie którego poznaliśmy wielu innych graczy, którzy tak jak my są pasjonatami tenisa. - powiedział Jacek Zieliński, trener zwycięskiej drużyny

mat.pras.

Gratulacje!

Więcej o: