Cały świat kocha polskie dziewczyny

Wiadomo nie od dziś, że najpiękniejsze kobiety na świecie to właśnie Polki. Znani i lubiani, jak np. Hugh Grant, też ulegli polskiej urodzie. Zobacz, kto jeszcze ze znanych kocha się w Polkach.

1. Steve Allen i Agata Pokorowska

Steve Allen/www.steveallen.plSteve Allen/www.steveallen.pl Steve Allen/www.steveallen.pl

Australijczyk Steve Allen , który całemu światu jest znany jako ośmiokrotny mistrz świata w windsurfingu, a nam bardziej jako uczestnik ósmej edycji Tańca z Gwiazdami , ma żonę Polskę. Jego wybranką została Agata Pokorowska, którą poznał na zawodach.

2. Leonardo Dicaprio i Joanna Ignaczewska

Ignaszewska o Dicaprio/ukaraj.plIgnaszewska o Dicaprio/ukaraj.pl Ignaszewska o Dicaprio/ukaraj.pl

Hollywoodzki gwiazdor przez wiele miesięcy był widywany z polską aktorką Asią Ignaszewską. Najczęściej widywano ich w Nowym Jorku. Cała Ameryka plotkowała o rzekomym romansie Leo i pewnej pięknej Polki. Gdy temat jednak ucichł, Polskę obiegła informacja, że Leonardo Dicaprio przybył do Krakowa, aby odwiedzić ukochaną. Czy była nią właśnie Asia?

3. Hugh Grant i Kasia Komorowicz

Media donosiły, że narzeczoną jednego z największych gwiazd kina Hugh Granta jest Polka, a dokładniej Katarzyna Komorowicz . Brytyjski aktor zdradził, że jest po uszy zakochany podczas premiery filmu "To tylko Miłość", ale nazwiska wybranki serca nie wyjawił. Hugh siedział cicho, ale Kasia już nie:

Bardzo kocham Hugh - powiedziała. To niesamowity człowiek i chciałabym spędzać z nim więcej czasu, ale on jest bardzo zaplątany emocjonalnie, a ja potrzebuję czegoś trwałego - Powiedziała Kasia/ źródło: wp.pl

4. Jean Reno i Nathalie Dyszkiewicz

Jean Reno/absolutely.netJean Reno/absolutely.net Jean Reno/absolutely.net

Francuski aktor i bożyszcze wielu kobiet na świecie miał aż trzy żony. Jego drugą żoną została Nathalie Dyszkiewicz. Ich małżeństwo przetrwało 10 lat (1996-2006).

5. John Porter i Anita Lipnicka

John Porter to znany w całej Europie brytyjski muzyk. Przyjechał do Polski i zakochał się po uszy. Wraz z Anitą Lipnicką tworzą parę nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Od 2003 roku razem grywają koncerty i wydają płyty. Mają dwuletnią córeczkę - Polę.

6. Tiger Woods i Joanna Jagoda - Tygrys golfa i młoda studentka

Tiger Woods/life.comTiger Woods/life.com Tiger Woods/life.com

Mistrz golfa miał romans z Polską studentką pod koniec lat 90. Asia i Tiger Woods tak się kochali, że w 2000 miał odbyć się ślub. Kiedy on zdobywał kolejne nagrody na mistrzostwach, Joanna zdobywała wiedzę na prestiżowym Pepperdine University w Malibu. Woods mówił o Jagodzie tak:

Joanna jest dla mnie balsamem i pomaga mi się skupić na tym, co istotne - Tiger Woods/źródło: wprost

Time pisał, że największy wpływ na Woodsa oprócz jego własnej matki ma właśnie Joanna Jagoda. Nikt zresztą nie interesował się pochodzeniem pięknej kobiety. Dlaczego? Ponieważ jej nazwisko nie kończyło sie na "ski" i wielokrotnie podawano błędne informację na temat Asi np. że jest Kalifornijką. Para rozstała się po kilu latach znajomości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.