Basia Derkowska i Błażej Górski odpadli z YCD3

Trzecia edycja You Can Dance jest wyjątkowa za sprawą tej 16-stki zdolnych ludzi. Kotek wstrzymał wczoraj oddech, ponieważ nie mógł sobie wyobrazić, kto może odpaść. Niestety z programem pożegnali się Basia Derkowska i Błażej Górski.

We wczorajszym odcinku tancerze po raz pierwszy wystąpili w parach i stylach, które nie wszystkim podpasowały. W efekcie w strefie zagrożenia znalazły się osoby, które są fenomenalne w swoich stylach, ale w innych niekoniecznie dobrze się czują.

Wśród zagrożonych chłopaków znaleźli się: Gabriel Piotrowski , Michał Pawłowski i Błażej Górski . Przyznacie, że bardzo mocna czwórka. Los nie uśmiechnął się do Błażeja i to jego nie będziemy już oglądali w kolejnych odcinkach. Nie miejcie jednak do nikogo pretensji, ponieważ to tylko od Was zależało, kto przejdzie dalej. Szkoda, że Błażeja już nie będzie, ale na pewno wiele jeszcze osiągnie.

Trójka zagrożonych dziewczyn też była niezwykle silna. Decyzją jury do opuszczenia programu nominowane były: Basia Derkowska , Adrianna Kawecka i Justyna Banasiak . Decyzją widzów program opuściła Basia - jedna z najbardziej pozytywnych osób w grupie. Kotek trzyma za Basię kciuki - na pewno jeszcze o niej usłyszymy!

A dla tych, którzy nie widzieli, taniec Wioli Fiuk i Kamila Czarneckiego.

Basię zapamiętamy nie tylko jak fantastyczną tancerkę, lecz również jako świetną aktorkę.

Więcej o: