Polsat pojechał po Dodzie! I to ostro!

Polsat Play przygotował dla Dody niespodziankę! Będzie dym...

To może być hit sezonu. Już pierwsze minuty serialu, który Polsat Play pokazał na prasowym pokazie dla dziennikarzy zapowiadają, że widzów jesienią czeka niesamowita zabawa.

Stacja przygotowała nowy serial "Bar pod złamanym skrzydłem", w którym główni bohaterowie: gej i lesbijka spotykają różnych gości. Najczęściej są to osoby spóźnione na samolot. Jak łatwo się domyślić patrząc na tytuł serialowy bar mieści się na lotnisku. Ale to nie wszystko. Jedną z głównych bohaterek jest piosenkarka, w której postać wcieliła się utalentowana i znana wszystkim Monika Dryl.

Aktorka nie pozostawia widzom żadnej wątpliwości, że parodiuje Dodę. Mało tego! Śpiewa nawet jej piosenki.

Premiera serialu już w październiku . Nie wiadomo jak na parodię zareaguje Doda, bo piosenkarka znana jest z tego, że brakuje jej kompletnie dystansu do siebie. Dlatego już po pierwszym odcinku może być niezły dym w Polsacie, ale widzów czeka naprawdę świetna zabawa!

Lubisz wiedzieć, co słychać u gwiazd? Chcesz wiedzieć więcej niż inni? Plotek może codziennie wysyłać Ci maile z gorącymi newsami oraz ekskluzywnymi informacjami, których nie znajdziesz nigdzie indziej! KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: