Liszowska lepsza od Cichopek?

Polsat po raz pierwszy w historii udowodnił, że "Jak Oni Śpiewają" może obyć się bez Kasi Cichopek...

To był pierwszy w historii odcinek Jak Oni Śpiewają bez Kasi Cichopek . Aktorka nie mogła poprowadzić programu, bo tego dnia wychodziła za mąż za Marcina Hakiela. Już od pierwszych minut wydawało się, że ślub Cichopków zdominuje cały program, ale na szczęście tak się nie stało! A wszystko to za sprawą niezwykłego duetu prowadzących Joanny Liszowskiej i Krzysztofa Ibisza. Wbrew spekulacjom, kryzysowy duet okazał się lepszy od oryginału, bo choć Kasia Cichopek jest urodzoną gwiazdą, to Liszowska w profesjonalizmie bije ją na głowę.

Sobotni odcinek poza zamianą prowadzących nie zaskoczył niczym więcej chyba nikogo! Jak zwykle świetnie śpiewała Ola Szwed, Karolina Nowakowska oraz Artur Chamski . Ania Mucha , która przebrała się za zakonnicę, zaskoczyła jurorów tym, że po raz pierwszy zaśpiewała czysto piosenkę. Czyżby Mucha przejęła się udziałem w programie i zaczęła uczyć się śpiewu? Tego nie wiadomo, ale nawet kąśliwa Ela Zapendowska przyznała aktorce wysoką notę.

Oczywiście nie mogło zabraknąć łez Edyty Górniak , która rozpłakała się przy piosence "Yesterday" w wykonaniu Jerzego Zelnika . Piosenkarka znana ze swej wrażliwości tym razem przyznała się, że ma nową stylistkę . To chyba dzięki jej pracy Górniak w tej edycji jest ubrana a nie przebrana, jak to było w poprzednich edycjach.

Gościem specjalnym JOŚ było Blue Cafe . Na estradzie poza Pawłem Rurakiem - Sokalem , który był w tym odcinku czwartym jurorem, pojawiła się Dominika Gawęda . Wokalistka grupy zaskoczyła chyba wszystkich przepiękną i niezwykle seksowną białą sukienką.

Niestety, w tym odcinku pożegnaliśmy się z Jackiem Kawalcem , który Brylantowego Jokera podarował swojej koleżance z serialu Elżbiecie Romanowskiej .

Zagrożeni są Kasia Galica i Łukasz Dziemidok!

Lubisz wiedzieć, co się dzieje w polskim showbiznesie? Możesz zawsze być na bieżąco dzięki mailom od Plotka KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.