Bill Kaulitz i Tom Kaulitz kończą 19 lat!

1. września 1989 roku w niemieckim mieście Lipsk przyszły na świat bliźniaki. Nikt nie spodziewał się, że po 19 latach Bill Kaulitz i Tom Kaulitz będą rozpoznawalni prawie w każdym zakątku globu!

Muzyka grała w ich duszach od dawna. Tom Kaulitz zaczął swoją przygodę z muzyką dość wcześnie, bo mając 8 lat. Ojczym chłopaków, sam jest muzykiem, prowadził szkołę muzyczną, w której chłopcy stawiali pierwsze muzyczne kroki. Prawdziwa kariera przyszła wraz z zespołem Tokio Hotel , ale po kolei.

Bliźniacy Tom i Bill występowali w jednym z klubów, a z widowni obserwowali ich Gustav i Georg . Chłopcy postanowili założyć zespół pod nazwą Devilish . W tym czasie Bill Kaulitz próbował pokazać się szerszej publiczności m.in. w programie "Star Search" . Śpiewał tam piosenkę "It's raining men" . Wygląda dość śmiesznie, ale miał wtedy 13 lat, więc można wybaczyć.

Dzięki programowi Billa zauważyło parę znaczących osób i machina ruszyła. W lipcu 2005 roku grupa już pod nazwą Tokio Hotel debiutowała singlem "Durch Den Monsun" , od którego wszystko się zaczęło.

embed

Bill Kaulitz i Tom Kaulitz mają zarówno wiernych fanów jak i zaciekłych wrogów. Szczególnie ten pierwszy, któremu zarzuca się zniewieścienie. Co jak co, ale to trzeba przyznać - Bill jest postacią bardzo kontrowersyjną, głównie za sprawą swojego stylu. Tom nie budzi aż tylu emocji. Zazwyczaj chowa się za swoją gitarą i gra.

Chcesz codziennie dostawać gorące newsy z życia nastoletnich gwiazd prosto na Twoją skrzynkę?

Więcej o: