Big Brother Vip pełen gwiazd disco polo?

Znamy dwa nazwiska gwiazd, które poważnie zastanawiają się nad występem w Big Brother Vip. To Marcin Miller lider legendy disco polo - Boys i Etna następczyni królowej disco polo - Shazzy (na zdjęciu). Czyli "Big Brother discopolowe Vipy"?

Negocjacje z gwiazdami wciąż trwają, ale lista uczestników piątej edycji Big Brother Vip pozostaje otwarta. Plotek dowiedział się, że Czwórka jest również zainteresowana zaproszeniem do reality show królowej disco- polo Etny. Artystka jest także zainteresowana udziałem w tym widowisku.

Pewnie, że chciałabym wziąć udział w Big Brother. To może być ciekawe doświadczenie. Myślę, że warto zaryzykować i zamieszkać w domu Wielkiego Brata. W końcu nie mam nic do stracenia - opowiada Etna w rozmowie z Plotkiem.

Etna od ponad roku robi prawdziwą furorę i media okrzyknęły ją królową disco-polo. Teraz przed artystką jest kolejne wyzwanie, czyli piąta edycja Big Brothera . Czy zamieszka w domu z innymi gwiazdami? Będzie jej tam raźniej, bo na 95 proc. (jak sam zdradził w "Fakcie") wystąpi w BB Marcin Miller.

KK/Forum

Więcej o: